EdgeCAM verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Domján Tamás 14D Tihanyi György
3 Sipos László 14D Tihanyi György

 


Charles Babbage Országos Inventor Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Homlok Balázs 14F Tihanyi György
5 Domján András 14F Tihanyi György
8 Győri Tamás 13D Tihanyi György
9 Szabó Bence 13D Tihanyi György
10 Hollenczer Barnabás 13D Tihanyi György

 

OSZTV CAD-CAM informatikus (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Domján Tamás 14D Tihanyi György
2 Pintér Bence 14D Tihanyi György
3 Molnár Jakab 14D Tihanyi György
4 Máté Miriam 14D Tihanyi György

 

OSZTV Szoftverfejlesztő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 14A Nits László, Kottra Richárd

 

Pattantyús Országos Nyomtatott Áramkör Tervező Verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Káldy Ákos 14H Gyenese László

 

SZÉTV (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Mészáros Áron Attila 12A Kottra Richárd, Nits László
12 Fi Ákos 12A Kottra Richárd
24 Seres Richárd 12A Kottra Richárd, Nits László
26 Skutovics Ákos 12A Kottra Richárd, Nits László

 

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
- Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné

 

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
4 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
4 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
4 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné
6 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
6 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
6 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
6 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné

 

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 11D Ságiné Takács Lívia

 

Európa Ifjú Költője (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Horváth Klaudia 10E Kató Jusztina
- Klujber Bence 12A Kató Jusztina
- Kottmayer Márton 13C Őszéné Samu Bernadett
2 Steingart Péter 10D  

 

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
2 Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné
2 Wisztercill János Márk 10B Jakabné Kiss Anikó
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Mészáros Áron Attila 12A Banáné Nagy Mónika
3 Németh Kornél 09D Dr Csóka Gézáné
3 Karcag Tamás 10A Kastal Erika
3 Szalai Márk 11D Ieneiné Németh Anita
3 Szijártó Ádám 13C Dr Csóka Gézáné

 

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsely Szovát Szaniszló 11A Balogh Anna
- Markó Donát 11B Némethné Tóth Fruzsina

 

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Illés Renátó 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Friss Olivér 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Kántor Kristóf 11B Kisné Pattermann Beáta

 

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr. Csóka Gézáné
1 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Kocsány Gergely 13C Dr. Csóka Gézáné
3 Takács Zoltán Gábor 13D Ágoston Anett

 

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Rosta Gábor 09D Póda László
6 Bányász Kristóf 09D Póda László

 

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Payer Veronika 11C Juhászné Kaizinger Tímea
3 Hozmann Patrik 11C Juhászné Kaizinger Tímea

 

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1      

 

Krúdy Duatlon fiú váltó csapat (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Rácz Balázs Marcell 09D  
1 Horváth Bálint 11C  

 

labdarúgó diákolimpia ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Heszpuk Bence 13C Tihanyi György
2 Süli Márton 13C Tihanyi György
2 Takaró Bálint 13C Tihanyi György
2 Friss Olivér 13C Tihanyi György
2 Polócz Máté 13C Tihanyi György
2 Polócz Zsolt 13C Tihanyi György
2 Kozák Dávid 13C Tihanyi György
2 Szilasi Dávid Kristóf 13C Tihanyi György
2 Skutovics Zoltán 13C Tihanyi György
2 Vados Szabolcs 13C Tihanyi György

 

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bozsoki Levente Péter 10E  

 

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Prépost András 10C  

 

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Varga Kristóf Márk 09B  

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1     Kristóf László

 

Országos Sportlövészet Diákolimpia (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Sári Patrik 09C  

 

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Heszpuk Bence 14F Kámán Zsolt
3 Varga Gergő Attila 14F Kámán Zsolt
3 Ordasi Donát 14F Kámán Zsolt
3 Simon Zoltán 14F Kámán Zsolt
3 Dörnyei Gergely László 14F Kámán Zsolt
3 Vados Szabolcs 14F Kámán Zsolt
3 Homlok Balázs 14F Kámán Zsolt

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.