A+ A A-

Szakmai versenyek

Tartalomjegyzék

2002/2003 tanév

2002/2003 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése A verseny fajtája
Név Oszt. Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervezõ verseny - országos
Somogyi Béla 12.b 10. hely Hoffer Károly,
Domonkos Sándor
OSZTV (VB gépész) - országos
Schreiner Bálint 12.c 5. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József, Orbán Attila, Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György,
Sárvári Balázs 12.c 8. hely
Kemény Ádám 12.d 12. hely
Speulta József 12.d 15. hely
Keresztes Dániel 12.d 19. hely
Õri Anett 12.c 23. hely
OSZTV (GSZT) - országos
Papp András 2/14.e 1. hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné,
Hucker József, Kóbor József Orbán Attila, Pápai Gábor, Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Adler Tamás 2/14.e 2. hely
Horváth Roland 2/14.b 4. hely
Horváth Tamás 2/14.b 6. hely
Kondor Gábor 2/14.b 9. hely
Szabó László 2/14.b 10. hely
Informatika-Számítástechnika (SZTPRG) - országos
Greszler Szilárd 2/14.a 3. hely Nits László, Módos Gábor
Kovács Attila 2/14.a 5. hely
Informatika-Számítástechnika (GINF I.) - országos
Csizmadia Gábor 2/14.c 7. hely Kelemen András
Világbanki informatika - országos
Németh Ádám 12.a 2. hely Nits László, Módos Gábor
Reider Norbert 12.a 3. hely
Csontos Béla László 12.a 10. hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD tantárgyi) - országos
Papp András 2/14.e 1. hely Hajdu Elemérné
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD komplex) - országos
Szabó László 2/14.b 2. hely Hajdu Elemérné
Élő Tamás
Szalai Attila 2/14.e 9. hely
Schreiner Bálint 12.c 15. hely
Bognár Attila 11.c 17. hely
OSZTV (komplex) Automatika PLC - országos
Sájer Dezső 2/14.b 2. hely Kóbor József
Kondor Gábor 2/14.b 4. hely
Adler Tamás 2/14.e 5. hely
Szórádi Péter 2/14.e 9. hely
Fojtyik Gábor 2/14.b 12. hely
Papp András 2/14.e 7. hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny - országos
Papp András 2/14.e 3. hely Orbán Attila
Kalmár Attila 2/14.e 4. hely
Sághi Barnabás 2/14.b 8. hely
Nagy Péter 2/14.e 10. hely
Országos Mikrovezérlõ Programozói Verseny - országos
Greszler Szilárd 2/14.a 3. hely Gyenese László,
Szücs Gábor
Komáromi Zoltán 2/14.d 6. hely
SZKTV CNC programozás és gépkezelés - országos
Kalmár Attila 2/14.e 6. hely Pápai Gábor, Szabó Zoltán
Papp András 2/14.e 7. hely
Szabó László 2/14.b 8. hely
Molnár István 2/14.b 9. hely
Adler Tamás 2/14.e 10. hely
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny - országos
Pál Kornél 11.a 43. hely Nits László
OMTV (elektronika szakt. ) - országos
Besenyei Csaba 12.b 27. hely Hoffer Károly, Szücs Gábor, Gyenese László
OMTV (számt.inf. szakt. MSZT) - országos
Komáromi Zoltán 2/14.d 16. hely Hoffer Károly, Szücs Gábor, Gyenese László
Szákovics László 2/14.f 19. hely
OMTV (Gépészet) - országos
Sárvári Balázs 12.c 2. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József, Kóbor József Orbán Attila, Pápai Gábor, Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Speulta József 12.d 6. hely
Keresztes Dániel 12.d 15. hely
Kemény Ádám 12.d 14. hely
OMTV (Gépgyártástech. számítástech. sz.) - országos
Horváth Roland 2/14.b 5. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József , Orbán Attila, Pápai Gábor,
Szabados Oszkár,
Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Adler Tamás 2/14.e 11. hely
Ónodi Gábor 2/14.e 15. hely
Papp András 2/14.e 16. hely
Molnár István 2/14.e 17. hely
Regionális Középiskolai Tudományos Diákköri Konferencia - országos
Csizmadia Gábor 2/14.c 2. hely Kelemen András
Abakusz Programozási Verseny - országos
Tóth Attila 2/14.a 3. hely Nits László
Kovács Attila 2/14.a 3. hely Módos Gábor

Hírek, információk

Érettségi vizsgára épülő szakképzés a Jedlikben 2020/2021 tanévben

Facebook post 1 2 eves

 

Iskolánk a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium a 2020/2021 tanévre nappali tagozatos

  • ágazati érettségi vizsgára épülő egyéves szakmai képzést hirdet szoftverfejlesztő, gazdasági informatikus, CAD-CAM informatikus, gépgyártástechnológiai technikus szakokon,
  • érettségi vizsgára épülő kétéves szakmai képzést hirdet szoftverfejlesztő és- tesztelő technikus, valamint gépésztechnikus (CAD-CAM szakirány) szakokon. 

Bővebben

Felnőttoktatás a Jedlikben!

Esti tagozatos képzéseink 2020/2021-es tanév szeptemberi indulással:

  • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus
  • Szoftverfejlesztő és -tesztelő technikus
  • Gépész technikus (CAD-CAM szakirány)
  • Gépgyártás-technológiai technikus
  • Gépi és CNC forgácsoló
  • CNC-programozó
  • CNC-programozó (1 éves tantágyi beszámítással)

Tovább -->

Bővebben
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

kreta feher login

jedlikinfo

jsi logo

Következő események

OLET logo

A 2020-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2025-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2020. július 6. Hétfő
Csaba
A Nap kel 04:58-kor,
nyugszik 20:53-kor.
Holnap
Appolónia, Apolka
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk

TV-riport

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.