A+ A A-

Szakmai versenyek

Tartalomjegyzék

2003/2004 tanév

2003/2004 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervezo verseny
Varga István 2/14.b 21.h Hoffer Károly, Domonkos Sándor
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) komplex
Fekete István 2/14.d 3.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné
Pintér Balázs 12.d 4.hely
Németh Sándor 12.d 8.hely
Dömötör Ákos 12.d 10.hely
Szarka László 12.c 16.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Szabó Zoltán 11.d 16.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) Mechanical Desktop
Telekesi András 2/14.d 3. hely Élő Tamás
Somogyi András 2/14.d 5.hely
OSZTV Automatika PLC
Somogyi András 2/14.d 5.hely Kóbor József
Telekesi András 2/14.d 12.hely
Nyerges Tamás 2/14.d 10.hely
Farkas János 2/14.d 11.hely
Fehér Gábor 2/14.d 12.hely
OSZTV (VB gépész)
Zsédely Balázs 12.c 2.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szelle László 12.c 5.hely
Polgár Gergő 12.c 6.hely
Szabó Ferenc 12.c 9.hely
Pénzes Tamás 12.c 11.hely
Németh Sándor 12.d 16.hely
Karakai Richárd 12.d 17.hely
Rácz Zoltán 12.c 19.hely
Zambó László 12.c 23.hely
OSZTV (GSZT)
Somogyi András 2/14.d 6.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Telekesi András 2/14.d 10.hely
Kiss Balázs 2/14.d 14.hely
OSZTV Gépip. mérnökasszisztens
Kovács Zoltán 2.hely
Mika László 4.hely
OSZTV Világbanki informatika
Balázs Miklós 12.a 6.hely Nits László,
Módos Gábor
Pék Gábor 12.a 11.hely
Sebestyén Tamás 12.a 14.hely
Demkó Gábor 12.a 22.hely
SZKTV CNC programozás és gépkezelés
Telekesi András 2/14.d 8.hely Pápai Gábor
Somogyi András 2/14.d 10.hely
Szalai Szabolcs 2/14.d 14.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
Somogyi András 2/14.d 15.hely Orbán Attila
Telekesi András 2/14.d 24.hely
IV. Országos Mikrovezérlo Programozói Verseny
Varga Dániel 2/14.b 4.hely Gyenese László
OMTV (Gépészet)
Szabó Ferenc 12.c 1.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
Szelle László 12.c 3.hely
Csonka Tamás 12.d 5.hely
Polgár Gergő 12.c 11.hely
László Szabolcs 12.c 12.hely
Zambó László 12.c 16.hely
OMTV (gépgyártástech. számítástech. sz.)
László Szabolcs 2/14.d 18.hely Élő Tamás,
Hajdu Elemérné, Hucker József,
Kóbor József
Orbán Attila,
Pápai Gábor,
Szabados Oszkár, Szabó Zoltán,
Tihanyi György
OMTV (számt.inf. szakt. MSZT)
Varga István 2/14.b 4.hely Hoffer Károly,
Szücs Gábor,
Gyenese László
Jordanits Árpád 2/14.b 15.hely

A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk   TV-riport

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Ballagás 2020

Felnőttoktatás a Jedlikben!

Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

kreta feher login

jedlikinfo

jsi logo

Következő események

OLET logo

A 2020-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2025-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2020. június 5. Péntek
Fatime, Ferdinánd
A Nap kel 04:51-kor,
nyugszik 20:47-kor.
Holnap
Norbert, Cintia, Norman
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.