A+ A A-

Szakmai versenyek

Tartalomjegyzék

2006/2007 tanév

2006/2007 tanév szakmai versenyek eredményei

Verseny megnevezése Verseny fajtája

Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Pattantyús Nap NYÁK-tervező verseny

Komáromy Ákos 12.b 3.hely Hoffer Károly
Nemes Tihamér OKSZTV Informatika (programozás)

Honner Tamás 10.A 21.hely Nits László
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD Komplex)

Tóth Attila 2/14.d 1.hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné
Heizler András 2/14.c 4.hely
Turfa Eszter 2/14.d 7.hely
Hoffman László 2/14.c 13.hely
OSZTV (Charles Babbage -AutoCAD) tantárgyi
Rónai Attila 13.e 9. hely Élő Tamás, Hajdu Elemérné

Rovács Péter 12.d 11.hely
OSZTV Automatika PLC

Bolla Dániel 2/14.b 1. hely Bolla Gyula
SZÉTV (informatikai alapismeretek)

Major Péter 12.a 9.hely

Nits László

Nemes Szabolcs 12.a 20.hely
Ritter Gábor 12.a 24.hely
Papp Tamás 12.a 29.hely
SZÉTV (gépész alapismeretek)

Rónai Attila 13.e 7. hely

Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán

SZÉTV (elektronikai alapismeretek)

Gede László Attila 12.b 16.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
SZÉTV (közgazdasági alapismeretek)

Nagy András 12.c 2. hely Vincze Ibolya
SZÉTV (közgazdasági és marketing alapismeretek)

Szammer Ádám 12.c 22.hely Vincze Ibolya
OSZTV (GSZT)

Tóth Attila 2/14.d 1.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.d 2.hely
OSZTV ( gyengeáramú szakmacsoport)

Németh Péter 2/14.b 3.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (tantárgyi)

Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kalmár Péter,
Bolla Gyula
Hoffman László 2/14.c 20.hely
Heizler András 2/14.c 35.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 32.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (komplex)
Molnár Béla 2/14.d 1.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
Hoffman László 2/14.c 18.hely
Heizler András 2/14.c 27.hely

Pócza Szabolcs 2/14.d 26.hely
Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny (gyakorlati csapatverseny)

Molnár Béla 2/14.d 4.hely Kóbor József,
Kalmár Péter
Hoffman László 2/14.c 4.hely
Heizler András 2/14.c 17.hely
Pócza Szabolcs 2/14.d 17.hely





IV. Országos Mikrovezérlő Programozói Verseny

Bolla Dániel 2/14.d 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.d 2.hely
Gede László Attila 12.b 7.hely
Palasics Gergő 12.b 11.hely
Gács Gergő 12.b 14.hely





OMTV (gépgyártástechnika számítástechinaka szak)

Tóth Attila 2/14.D 2.hely Hajdu Elemérné,
Hucker József,
Kóbor József,
Szabados Oszkár,
Tihanyi György,
Ponty Viktor,
Élő Tamás,
Szücs Gábor,
Hegedüs Tibor,
Kalmár Péter,
Dr. Neiger Róbert,
Szabó Zoltán
Molnár Béla 2/14.D 3.hely
Hohler Zsófia 2/14.D 9.hely
Scheck András 2/14.D 10.hely





OMTV (elektronika szakterület )

Baranyai Dávid 12.b 12.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor





OMTV (számtástechnika informatika szaktárgyi MSZT)

Baranyai Gyula 2/14.b 25.hely Hoffer Károly,
Szűcs Gábor





Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny

Bolla Dániel és
Németh Péter
2/14.b 3.hely Szűcs Gábor





Országos Mikrovezérlő Alkalmazói Verseny

Bolla Dániel 2/14.b 1.hely Gyenese László
Németh Péter 2/14.b 2.hely
Gede László Attila 2/14.b 7.hely
Palasics Gergő 2/14.b 11.hely
Gács Gergő 2/14.b 14.hely

Hírek, információk

Érettségi vizsgára épülő szakképzés a Jedlikben 2020/2021 tanévben

Facebook post 1 2 eves

 

Iskolánk a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium a 2020/2021 tanévre nappali tagozatos

  • ágazati érettségi vizsgára épülő egyéves szakmai képzést hirdet szoftverfejlesztő, gazdasági informatikus, CAD-CAM informatikus, gépgyártástechnológiai technikus szakokon,
  • érettségi vizsgára épülő kétéves szakmai képzést hirdet szoftverfejlesztő és- tesztelő technikus, valamint gépésztechnikus (CAD-CAM szakirány) szakokon. 

Bővebben

Felnőttoktatás a Jedlikben!

Esti tagozatos képzéseink 2020/2021-es tanév szeptemberi indulással:

  • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus
  • Szoftverfejlesztő és -tesztelő technikus
  • Gépész technikus (CAD-CAM szakirány)
  • Gépgyártás-technológiai technikus
  • Gépi és CNC forgácsoló
  • CNC-programozó
  • CNC-programozó (1 éves tantágyi beszámítással)

Tovább -->

Bővebben
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

kreta feher login

jedlikinfo

jsi logo

Következő események

OLET logo

A 2020-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2025-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2020. július 9. Csütörtök
Lukrécia, Marina
A Nap kel 05:00-kor,
nyugszik 20:51-kor.
Holnap
Amália, Alma
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk

TV-riport

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.