icon facebookicon instagramicon youtube

A+ A A-

Közismereti versenyek - 2010/2011 tanév

Tartalomjegyzék

2010/2010 tanév

 

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Peres Ádám 11D Kisné Pattermann Beáta
1 Tóth Dániel 11D Kisné Pattermann Beáta

Arany Dániel matematikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gats Titanilla 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Uhlár Andor 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Pethő Attila 10C Őszéné Samu Bernadett
5 Mátyus Tamás 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Polgár Erik 10C Őszéné Samu Bernadett
6 Szalai Attila 10B Dömötör Mária
7 Szakály Dóra 9C Dr. Nolnárné Szabó Katalin, Krázi Csilla
9 Rácz Patrik 10B Dömötör Mária

Diákírók, Kovács Margit ÁMK (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Richárd 13e

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hammerl Ferenc 10a Ságiné Takács Lívia
2 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna
2 Kiss Gergely 11e Halmos Eszter

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert 9.a Banáné Nagy Mónika
1 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika
1 Mózes Ádám 11. Póda László
1 Csány Dávid 12. Kastal Erika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
2 Bazsó Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
2 Kotroczó Martin 12. Banáné Nagy Mónika
3 Meszlényi Nóra 10. Burnóczkiné Kovács Erika
3 Bogisich Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
3 Nagy Rafael 11. Kastal Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mózes Ádám Póda László
8 Hammerl Ferenc Burnóczkiné Kovács Erika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Mónika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kopácsi Sándor 9.D
3 Németh Márton 9.D
3 Pintér Tamás 9.D

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Rafael 11. Kastal Erika
3 Hermann Gábor 11. Póda László
5 Zám Zsolt 11. Dr. Csóka Gézáné
6 Kozma Richárd 11. Dr. Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László
7 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Péter 09B Ágoston Anett
2 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Póda László
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

OKTV Angol (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csapó Mátyás Dávid 12. Krázi Csilla

OKTV Fizika (I. forduló) (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs Tibor 11D Pukler Zsolt

OKTV Matematika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Mózes Ádám 11. Póda László
- Hermann Gábor 11. Póda László
- Asztalos Lilla 13. Palocsai Éva
- Bartalos Balázs Tibor 11. Dr. Csóka Gézáné
- Dányi Máté 11. Dr. Csóka Gézáné
- Mózes Ádám 11. Póda lászló Csóka Gézáné
- Hermann Gábor 11. Póda László Csóka Gézáné
6 Hermann Gábor 11. Póda László Dr Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László Dr Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Rigó Bernadett 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Lakatos Lilla 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Pánczél Orsolya 11c Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Mező Bettina 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Bazsó Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Csapó Mátyás 12. Krázi Csilla
2 Mező Bettina 11. Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Tóth Ádám 12. Őszéné Samu Bernadett
4 Pécsi László 11. Krázi csilla

Pálffy megyei német verseny (12. évf. ny.ek.) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gabona Kálmán 11. Leiter Monika
3 Simita Gergő 11. Leiter Monika
3 Nagy Bálint 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
6 Tekler Zsófia 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Szabó Dóra 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Kotroczó Martin 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
8 Schreiner Vivien 11. Juhászné Kaizinger Tímea

Városi szövegértési verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna

Zipernowsky Országos Nyelvi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Varga Luca 9.C Juhászné Kaizinger Tímea

 

 

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Tanulói jogviszonyban nem álló vizsgázó érettségi jelentkezése

Az alábbi linken keresztül érhető el az Oktatási Hivatal tájékoztatója "Érettségi vizsgajelentkezés menete érettségi bizonyítvánnyal rendelkező, tanulói jogviszonyban nem álló vizsgázók esetében" témakörben:

https://www.oktatas.hu/pub_bin/dload/kozoktatas/erettsegi/erettsegi_2021/erettsegi_bizonyitvannyal.pdf

Bővebben

Az igazak örökké élnek

dr. Dézsi Csaba András Győr város polgármestere, Módos Gábor a Jedlik Ányos Technikum igazgatója és Szabó Jenő önkormányzati képviselő helyez el koszorút és emlékezik a győri temetőben Jedlik Ányos sírjánál 2020. december 13-án a tudós, feltaláló halálnak 125. évfordulóján. Ahogy a polgármester úr a facebook profilján fogalmazott: "Jedlik Ányosra emlékeztünk, a kiváló emberre, természettudósra, feltalálóra, bencés szerzetesre és oktatóra, aki 1895. december 13-án hunyt el. 🖤

Halálának 125. évfordulója alkalmából babérkoszorút helyeztünk el síremlékénél! 🕯
Jedlik egész életfelfogására jellemző, amit halála előtt néhány nappal mondott: „ életem hosszú volt, de a munka sohasem fárasztott.
...

Bővebben

Felnőttoktatás a Jedlikben!

Esti tagozatos képzéseink 2020/2021-es tanév februári (keresztféléves) indulással:

  • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus
  • Szoftverfejlesztő és -tesztelő technikus
  • Gépész technikus (CAD-CAM szakirány)
  • Gépgyártás-technológiai technikus
  • Gépi és CNC forgácsoló
  • CNC-programozó
  • CNC-programozó (1 éves tantágyi beszámítással)

Bővebb információ / jelentkezés

Bővebben

kreta feher login

jedlikinfo

jsi logo

Következő események

OLET logo

A 2021-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2026-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2021. március 1. Hétfő
Albin, Albina
A Nap kel 06:28-kor,
nyugszik 17:37-kor.
Holnap
Lujza
napja lesz.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk

TV-riport

xxx/index.php/eredmenyeink/kozismereti-versenyek?start=10

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.