A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk   TV-riport

A+ A A-

Közismereti versenyek

Tartalomjegyzék

2013/2014 tanév

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
-
-
-

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
1 Fazekas Bence 09B Juhászné Kaizinger Tímea
2 Németh Péter 09B Juhászné Kaizinger Tímea
3 Márk Dániel József 09C Juhászné Kaizinger Tímea
5 Hozmann Patrik 09C Juhászné Kaizinger Tímea
6 Élő Kristóf Lajos 09C Juhászné Kaizinger Tímea
8 Ferenczi Mike 10B Dömötör Mária
10 Szitás Bálint 09B Juhászné Kaizinger Tímea
13 Bősze Péter Zoltán 10B Dömötör Mária

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
1 Horváth Bence 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Kottmayer Márton 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Lócsi Barbara 12D Kastal Erika
3 Meszlényi Nóra 13C Burnóczkiné Kovács Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
7 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
9 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
- Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Furka Sándor András 11D Balogh Anna

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Klujber Bence 10A

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Csaba 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Tóth Krisztián 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Simon Réka 10A Halmos Eszter

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Szalay Szabolcs 09B Dr. Csóka Gézáné
2 Luksa Norbert 11A Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
5 Szalai Márk 09D Pukler Zsolt
6 Takács Zoltán Gábor 11D Ágoston Anett

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Muki bácsi ( Mutatós kísérletek-bárki csinálhatja) fizikaverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lőrincz Áron 09K Burnóczkiné Kovács Erika

Országh-os Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Árki Balázs 12D Kató Jusztina

Országh-os szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Kovács Martin 12D Kató Jusztina
2 Sándor Bertold 12D Kató Jusztina
3 László Patrik 12D Kató Jusztina
3 Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gáldi András 11A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Schler Ákos 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Horváth Tamás 12A Kató Jusztina
4 Bordák Tamás 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Sulyok Márk 12C Dr. Molnárné Szabó katalin

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kiss Martin 11B Dömötör Mária
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

 

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

kreta feher login

jedlikinfo

Következő események

Kedves Étkezők!

 

Beszedési időpontok:

Hónap Befizetés Pótbefizetés
március február 11. február 18.
áprilus március 11. március 18.

Befizetés ideje: 7:00-15:00 óráig

Kérem, hogy pontosan kiszámolt összeget hozzanak magukkal.

Kérjük, hogy az inkasszóval fizető tanulók a menzabefizetés napján vegyék fel a befizetés helyszínén (13. terem) az étkezési jegyüket!

Minden további információ az étkezéssel kapcsolatban: 
http://www.gek.hu/index.php/elelmezes

Menza

A 2019-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2023-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2024-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2019. március 22. Péntek
Beáta, Izolda, Lea
A Víz Világnapja
'A Nap kel 05:47-kor,
nyugszik 18:07-kor.
Holnap
Emőke
napja lesz.

Köszöntjük névnapjukon:
Kisné Pattermann Beáta

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.