Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Sport versenyek


2017/2018 tanév

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság diszkoszvetés (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság súlylökés (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1


2016/2017 tanév

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1   Kéz Kristóf László

 

 


2015/2016 tanév

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Krúdy Duatlon fiú váltó csapat (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Rácz Balázs Marcell 09D
1 Horváth Bálint 11C

labdarúgó diákolimpia ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Heszpuk Bence 13C Tihanyi György
2 Süli Márton 13C Tihanyi György
2 Takaró Bálint 13C Tihanyi György
2 Friss Olivér 13C Tihanyi György
2 Polócz Máté 13C Tihanyi György
2 Polócz Zsolt 13C Tihanyi György
2 Kozák Dávid 13C Tihanyi György
2 Szilasi Dávid Kristóf 13C Tihanyi György
2 Skutovics Zoltán 13C Tihanyi György
2 Vados Szabolcs 13C Tihanyi György

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bozsoki Levente Péter 10E

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Prépost András 10C

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Varga Kristóf Márk 09B

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kristóf László

Országos Sportlövészet Diákolimpia (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Sári Patrik 09C

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Heszpuk Bence 14F Kámán Zsolt
3 Varga Gergő Attila 14F Kámán Zsolt
3 Ordasi Donát 14F Kámán Zsolt
3 Simon Zoltán 14F Kámán Zsolt
3 Dörnyei Gergely László 14F Kámán Zsolt
3 Vados Szabolcs 14F Kámán Zsolt
3 Homlok Balázs 14F Kámán Zsolt

2014/2015 tanév

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Jedlik Kupa labdarúgás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Takaró Bálint 12D Tihanyi György
1 Polócz Máté 12D Tihanyi György
1 Tüzes János 12D Tihanyi György
1 Varga Marcell 12D Tihanyi György
1 Balogh László 12D Tihanyi György
1 Kapocsi Máté 12D Tihanyi György
1 Kozák Dávid 12D Tihanyi György
1 Szilasi Dávid Kristóf 12D Tihanyi György
1 Zsámár Attila 12D Tihanyi György
1 Végh Pál Dominik 12D Tihanyi György
1 Bősze Péter Zoltán 12D Tihanyi György
1 Kovács István 12D Tihanyi György
1 Markotics Dominik 12D Tihanyi György
1 Kovács Bálint 12D Tihanyi György
Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Horváth Mátyás Zsolt 09C
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4
Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2
Megyei Diákolimpia - Teke (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kelemen Dávid 10C
Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bozsoki Levente Péter 09E
4 Prépost András 09C
Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Stégmár Dániel 10D
3 Faludy Kristóf 14H
7 Bozsoki Levente Péter 09E
Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Stégmár Dániel 10D
5 Faludy Kristóf 14H
Megyei Diákolimpia 4x50m gyorsúszás (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1
Országos Felnőtt Evezős Bajnokság ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kiss Gábor 12B
Országos Úszás Diákolimpia 100m hátúszás (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Stégmár Dániel 10D Veres Gabriella
Országos Úszás Diákolimpia 4x50m gyorsváltó (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Prépost András 14H Veres Gabriella
3 Stégmár Dániel 14H Veres Gabriella
3 Faludy Kristóf 14H Veres Gabriella
3 Lakatos Bence 14H Veres Gabriella
Városi asztalitenisz verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szele Richárd 13. Veres Gabriella
2 Vitéz Diána Veres Gabriella
2 Kő Tamás 13. Veres Gabriella
4 Kovács Máté 9.N Veres Gabriella
Városi Középiskolás Kézilabda Bajnokság (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
1 Kristóf László

Röplabda megyei diákolimpia (VI. kcs., 1. hely)
52. Rába Kupa (3. hely)
XXI. Jedlik Kupa (2. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Bogár Bence

12. A

Hidvégi Béla

1.

Czabala Benjamin

12. A

Hidvégi Béla

1.

Dörnyei Gergely

 

Hidvégi Béla

1.

Galló Marcell

 

Hidvégi Béla

1.

Horváth Bálint

11. C

Hidvégi Béla

1.

Kiss Ádám

11. A

Hidvégi Béla

1.

Kiss Dániel

10. D

Hidvégi Béla

1.

Mészáros Ábrahám

13. D

Hidvégi Béla

1.

Németh Alex

 

Hidvégi Béla

1.

Rakusz Máté

14. A

Hidvégi Béla

1.

Takács Zoltán Gábor

 

Hidvégi Béla

1.

Vadász Richárd

 

Hidvégi Béla

 

 


2013/2014 tanév

ketrecfoci diák VB (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh László 10A Tihanyi György
1 Kozák Dávid 10A Tihanyi György
1 Stégmár Dániel 10A Tihanyi György
1 Végh Pál Dominik 10A Tihanyi György
1 Bősze Péter Zoltán 10A Tihanyi György

Kispályás labdarúgó városi diákolimpia (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Skoflek Dávid 12D Tihanyi György
3 Szűcs Sándor 09K Tihanyi György

Körzeti diákolimpia kispályás labdarúgás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Balogh László 12A Tihanyi György
3 Kozák Dávid 12A Tihanyi György
3 Skutovics Zoltán 12A Tihanyi György
3 Vados Szabolcs 12A Tihanyi György
3 Homlok Balázs 12A Tihanyi György
3 Juhász Bálint 12A Tihanyi György

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Verebics Gergő 12A
4 Deák Gergely 12A

Városi alapfokú bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Tüzes János 14H Tihanyi György
3 Balogh László 14H Tihanyi György
3 Kapocsi Máté 14H Tihanyi György
3 Kozák Dávid 14H Tihanyi György
3 Bősze Péter Zoltán 14H Tihanyi György
3 Skutovics Zoltán 14H Tihanyi György
3 Kovács Bálint 14H Tihanyi György
3 Juhász Bálint 14H Tihanyi György
3 Frikton Marcell 14H Tihanyi György
3 Eke Bálint 14H Tihanyi György
3 Kelemen Dávid 14H Tihanyi György
3 Hegedüs Ádám (I.) 14H Tihanyi György
3 Sági Dávid 14H Tihanyi György
3 Hécz Péter 14H Tihanyi György

Városi asztalitenisz verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Szele Richárd 12.

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Varga Márk 09A Kámán Zsolt
2 Friss Olivér 09B Kámán Zsolt
2 Simon Zoltán 09C Kámán Zsolt
2 Pálmási András 09K Kámán Zsolt
2 Szűcs Sándor 09K Kámán Zsolt
2 Vados Szabolcs 11C Kámán Zsolt
2 Czvikl Dávid 11D Kámán Zsolt
2 Homlok Balázs 12A Kámán Zsolt
2 Frikton Marcell 12C Kámán Zsolt
2 Szabómihály András 12C Kámán Zsolt
2 Buda Bence 13D Kámán Zsolt

Röplabda megyei diákolimpia (VI. kcs., 2. hely)
52. Rába Kupa (3. hely)
XX. Jedlik Kupa (2. hely)
NB I. junior bajnokság (9. hely)


Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

2.

Béli János

 

Szabados Oszkár

2.

Bogár Bence

 

Szabados Oszkár

2.

Czabala Benjamin

 

Szabados Oszkár

2.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

2.

Horváth Ábel

 

Szabados Oszkár

2.

Horváth Bálint

 

Szabados Oszkár

2.

Mészáros Ábrahám

 

Szabados Oszkár

2.

Polgár Barnabás

 

Szabados Oszkár

2.

Takács Zoltán Gábor

 

Szabados Oszkár

2.

Vadász Richárd

 

Szabados Oszkár

 


2012/2013 tanév

Kézilabda Diákolimpia V.kcs. (Területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kristóf László

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lázár József 10D
3 Szele Richárd 11C

Családi Egészség és sportnap (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
1 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
1 Hécz Péter 14D Tihanyi György
1 Sági Dávid 14D Tihanyi György
1 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
1 Gombás László 14D Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
1 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
1 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Hécz Péter 14D Tihanyi György
2 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
2 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
2 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
2 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
2 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Takács Kristóf
2 Horváth Bálint

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Balogh László
4 Kovács Bálint
4 L.Nagy Dániel
4 Takács Kristóf

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Deák Gergely
1 Verebics Gergő
1 Skoflek Dávid
1 Csank Bence

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilasi Dávid Kristóf
1 Lakatos Bence
1 Wittner István
1 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence
1 Wittner István
1 Skoflek Dávid
1 Csank Bence

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf
4 Stégmár Dániel

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Horváth László Dániel 09C Kristóf László
1 Burzán Bence 09D Kristóf László
1 Herkovits Tibor Péter Kristóf László
1 Homlok Bence Kristóf László
1 Jász Dominik Kristóf László
1 Kiss Dániel Kristóf László
1 Pammer Áron Kristóf László
1 Hamar Péter Kristóf László
1 Péczi Richárd Kristóf László
1 Wynn John 12A Kristóf László
1 Polgár Péter Kristóf László
1 Lidi Márk Kristóf László
1 Sipőcz Marcell Kristóf László
1 Huszár Viktor Kristóf László
1 Vass Bence Kristóf László
2 Kristóf László

Országos amatőr kézilabda diákolimpia (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Kéz Kristóf László

Városi alapfokú bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bősze Péter Zoltán 14D Tihanyi György
3 Skutovics Zoltán 14D Tihanyi György
3 Tüzes János 14D Tihanyi György
3 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
3 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
3 Kovács Bálint 14D Tihanyi György
3 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
3 Hécz Péter 14D Tihanyi György
3 Hegedüs Ádám (I.) 14D Tihanyi György
3 Sági Dávid 14D Tihanyi György
3 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
3 Gombás László 14D Tihanyi György
3 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
3 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
3 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Dörnyei Gergely László 14D Nagy Zoltán
2 Vados Szabolcs 14D Nagy Zoltán
2 Homlok Balázs 14D Nagy Zoltán
2 Császár Bálint 14D Nagy Zoltán
2 Hoffmann Amand 14D Nagy Zoltán
2 Budai Norbert 14D Nagy Zoltán
2 Strommer Máté 14D Nagy Zoltán

Röplabda városi bajnokság (3. hely)
XIX. Jedlik Kupa (1. hely)
51. Rába Kupa (3. hely)
NB II. junior bajnokság (1. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kéri Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kertész Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

 


2011/2012 tanév

 

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kristóf László

Jedlik Kupa labdarúgás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Horváth Csaba Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Gombás László Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Juhász Bálint Tihanyi György
2 Hécz Péter Tihanyi György
2 Dapsy Zsolt Tihanyi György
2 Fehér Bálint Tihanyi György
2 Gabona Kálmán Tihanyi György
2 Horváth Ádám Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás Tihanyi György
2 Kurucz Ádám Tihanyi György
2 Tóth Dániel Tihanyi György

Kispályás labdarúgó városi diákolimpia (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence
2 Wittner István

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 800m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kovács Bálint

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Verebics Gergő

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Molnár Gábor

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
3 Horvath Bence

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Faludy Kristóf

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mikó Balazs

Megyei Diákolimpia 4x50m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ama Kristóf László

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 10. Kristóf László

Regionális Focikupa (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Sakk diákolimpia megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lócsi Barbara
3
3 Farkas Gyula

Sárkányhajó verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú asztalitenisz csapat verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
2 Nagy Barnabás

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf
2 Mikó Balazs

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Barnabás
2 Lakatos Bence
2 Élő Bálint

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Homlok Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Sulyok Márk 11D Nagy Zoltán
1 Skoflek Dávid 11D Nagy Zoltán
1 Császár Bálint 11D Nagy Zoltán
1 Szentgyörgyi Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Halász Zsolt 11D Nagy Zoltán
1 Strommer Máté 11D Nagy Zoltán
1 Mészáros Máté 11D Nagy Zoltán
1 Kiss Richárd 11D Nagy Zoltán

Városi Kollégiumi mezei Bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Strommer Máté 12D Nagy Zoltán

 

Röplabda megyei diákolimpia ( V. kcs., 1. hely)
50. Rába Kupa (1. hely)
XVIII. Jedlik Kupa (1. hely)
NB II. junior bajnokság (3. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Béli János

 

Szabados Oszkár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Martin

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Szórádi Gábor

 

Szabados Oszkár

1.

Varga László

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

 


2010/2011 tanév

 

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Nász Patrik 11. Veres Gabriella, Kristóf László
1 Lócsi Barbara 9.D Veress Gabriella, Kristóf László
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
4 Kormos Dániel 12. Veres Gabriella, Kristóf László
8 Varga Tamás 13. Veres Gabriella, Kristóf László

Arrabona utcai futóverseny (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Kotroczó Martin 12. Kristóf László

Atlétikai Diákolimpia megyei döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Magasugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Távolugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Súlylökő csapat Veress Gabriella, Kristóf László
3 Svédváltó csapat
6 4X1500m váltófutás Veress Gabriella, Kristóf László

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence Veres Gabriella
2 Wittner István Veres Gabriella
3 Molnár Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence Veres Gabriella
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Wittner István Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Molnár Gábor Veres Gabriella
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Csány Dávid 12. Veres Gabriella
4 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Konkoly Áron,Huszár Viktor, Sántik Zoltán,Vass Bence,
Sipőcz Marcell, Bana Krisztián, Csuka Benjamin, Farkas Balázs,
Kotroczó Martin, Kurucz Péter, Ka
Kristóf László

 

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hegedüs Gábor Kristóf László

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m gyorsúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m pillangóúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Truka István emléktorna (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
3 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella, Kristóf László
3 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella, Kristóf László
3 Élő Bálint 12. Veres Gabriella, Kristóf László

 

 


2009/2010 tanév

 

Középiskolás Közbiztonsági Kupa (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Alper Dávid 10. Domonkos Sándor

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csány Dávid 11. Veres Gabriella

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bogdán Milán 12. Veres Gabriella
- Nagy Barnabás 11. Veres Gabriella


2007/2008 tanév

2007/2008 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

Truka Kupa (kézilabda) - városi
csapat 4. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda kupa - városi
csapat 1. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda megyei döntő
csapat 1. helyezés Kristóf László
Amatőr Kézilabda Országos Diákolimpia V-VI. korcsoport
csapat 3. helyezés Kristóf László
Jedlik Kupa
csapat 2. helyezés Kristóf László
Alapfokú kézilabda bajnokság - városi
csapat 1. helyezés
3. helyezés
Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda (D)
csapat 7.helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda (B)
csapat 3. helyezés Kristóf László
Megyei sakk Diákolimpia egyéni
Ress Tamás 12.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Országos diákolimpia sakk egyéni
Ress Tamás 12.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 4x 50m gyorsváltó
Csány Dávid
Erdős Richárd
Nagy Barnabás
Takács Norbert
9.b
9.d
9.b
12.c
1. helyezés
Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Takács Norbert 12.c 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m gyorsúszás
Takács Norbert 12.c 14.c 2. helyezés
Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m mellúszás
Nagy Barnabás 9.b 2. helyezés Dr Neiger Róbertné
Jedlik Kupa - röplabda.
csapat 2. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - megyei
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - országos elődöntő
csapat 3. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda V. korcsoport - megyei
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Rába Kupa - röplabda
csapat 5. helyezés Szabados Oszkár
Alapfokú kosárlabda bajnokság - városi
csapat 2. helyezés Hoffman Gergely
Diákolimpia kosárlabda
csapat 3. helyezés Hoffman Gergely
Alapfokú asztalitenisz bajnokság - városi
Módos András
Pupák Gergely
10.b 14.d 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Úszás B kat.V-VI.kcs 100m gyorsúszás
Takács Norbert 12.c 2. helyezés Dr Neiger Róbertné
Nagy Barnabás 9.b 4. helyezés
Úszás B kat.V-VI.kcs 100m mellúszás
Nagy Barnabás 9.b 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Lakatos Richárd 10.d 6. helyezés
Úszás B kat.V-VI.kcs 100m hátúszás
Takács Norbert 12.c 2. helyezés Dr Neiger Róbertné
Úszás B kat.V-VI.kcs 4x50m gyorsváltó
Csány Dávid
Erdős Richárd
Nagy Barnabás
Takács Norbert
9.b
9.d
9.b
12.c
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny
Hangyál Miklós, Varga István,
Kéri Richárd, Varga Tamás István,
Élő Bálint,
Bana Krisztián
9.d 5.helyezés Élő Tamás

Kézilabda csapat

Bana Krisztián 9.d
Blazovics Péter 12.a
Bogdán Milán 11.d
Dobos Krisztián 11.c
Hidvégi Jakab 12.a
Kaló Alex 11.a
Kormos Ádám 12.c
Kristóf László 11.b
Lőrincz Gergő 10.c
Nagy Ádám11.a
Sipőcz Gergő 9.d
Szajkó Dávid 12.d

Kosárlabda csapat

Csizmadia Gábor 9.a
Gáspár Tamás 10.c
Hegedüs Ervin 9.e
Horváth Dániel 11.a
Horváth Róbert 12.b
Kerekes Dániel 10.e
Koczkás Martin 9.b
Kristóf László 12.b
Krázi Máté 10.d
Molnár Patrik 10.c
Németh Ádám 9.a
Pintér Áron 10.c
Valacsai Ferenc 11.b
Vass Mátyás 11.d
Venczel Zsolt 12.b
Zvezdovics Máté 9.a
Mészáros Péter 9.b

Röplabda csapat

Zám Zsolt 9.d
Galambos Krisztofer 9.d
Hangyál Miklós 10.d
Horváth Patrik 10.b
Varga László 12.d
Kertész Richárd 12.d
Papp Szabolcs 12.d
Varga Tamás 13.e
Kéri Richárd 10.d
Parádi Szabolcs 10.d
Ladányi Bence 10.c
Élő Bálint 10.d
Kiss Martin 10.b
Aspirán Géza 12.e
Szabó Károly14.d
Szabó Gergő 14.d


2006/2007 tanév

2006/2007 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

9. osztályos atlétikai felmérő távolugrás - városi
Németh Gábor 9.d 2. helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás - városi
Keszeg Roland 9.e 2.helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 60m síkfutás - városi
Palenik Mihály 9.a 1. helyezés Kristóf László
9. osztályos atlétikai felmérő 100m síkfutás - városi
Szilágyi Gábor 9.c 4. helyezés Kristóf László
Truka Kupa (kézilabda) - városi
csapat 2. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda kupa - városi
csapat 1. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda megyei döntő
csapat 1. helyezés Kristóf László
Amatőr Kézilabda Országos Diákolimpia V-VI. korcsoport
csapat 3. helyezés Kristóf László
Jedlik Kupa
csapat 2. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda V. korcsoport - megyei
csapat 3.helyezés Kristóf László
Alapfokú kézilabda bajnokság - városi
csapat 2. helyezés
6. helyezés
Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda VI. korcsoport - megyei
csapat 3.helyezés Kristóf László
Megyei sakk Diákolimpia egyéni
Ress Tamás 11.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Országos diákolimpia sakk egyéni
Ress Tamás 11.e 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 4x 50m gyorsváltó
Kállai Zsolt
Sipőcz Ákos
Takács Norbert Németh Tamás
10.d
9.d
11.c
14.c
1. helyezés
Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Takács Norbert 11.c 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m gyorsúszás
Takács Norbert
Németh Tamás
11.c 14.c 2. helyezés
3. helyezés
Dr Neiger Róbertné
Jedlik Kupa - röplabda.
csapat 2. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - megyei
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda VI. korcsoport - országos elődöntő
csapat 3. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda V. korcsoport - megyei
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Rába Kupa - röplabda
csapat 1. helyezés Szabados Oszkár
Diák olimpia röplabda V. korcsoport - országos elődöntő
csapat 3. helyezés Szabados Oszkár
Alapfokú kosárlabda bajnokság - városi
csapat 1. helyezés Hoffman Gergely
Alapfokú labdarúgó bajnokság - városi
csapat 6. helyezés Tihanyi György
Alapfokú asztalitenisz bajnokság - városi
Módos András
Kanyó Róbert
10.b 11.c 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Alapfokú asztalitenisz bajnokság - városi
Módos András 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Kollégiumi eredmények labdarúgás - városi
csapat 3. helyezés Nagy Zoltán
Kollégiumi eredmények asztalitenisz - városi
Pupák Gergely 12.b 1.helyezés Nagy Zoltán

Kézilabda csapat Kosárlabda csapat
Domonkos Tamás 12.d
Égler András 12.b
Miletics András 12.b
Kormos Ádám 12.c
Lőrincz Norbert 12.c
Hidvégi Jakab 12.a
Blazovics Péter 12.a
Szajkó Dávid 12.d
Marth Péter 12.d
László Péter 11.e
Kristóf László 11.b
Sipőcz Gergő 9.d
Kiss Tamás 13.e
Udvardi Ákos 12.c
Horváth Dániel 10.a
Vass Mátyás 10.d
Pintér Áron 9.c
Molnár Patrik 9.c
Kristóf László 11.b
Venczel Zsolt 11.b
Horváth Róbert 11.b
Valacsai Ferenc 10.b
Udvardi Attila 2/14.e
Kiss Dániel Béla 13.e
Hegedüs Ervin 9.e


2005/2006 tanév

2005/2006 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

1. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás
Léránt Csaba 9.a 1. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Nagy Dániel 9.b 2. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Horváth Gergely 9.b 3. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás
Vargán Mercédes 9.d 1. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Sándor Renáta 9.c 2. helyezés Kristóf László
Truka Kupa (kézilabda)
csapat 3. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda kupa
csapat 1. helyezés Kristóf László
Mikulás Kupa Teke
csapat 4. helyezés Kristóf László
Dömötör Dávid 11.a 3. helyezés Kristóf László
Asztalitenisz alapfokú csapatbajnokság
Pupák Gergő
Papp Szabolcs
11.d
9.d
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Megyei sakk Diákolimpia egyéni
Ress Tamás 10.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Amatőr kézilabda megyei döntő
csapat 1.helyezés Kristóf László
Városi alapfokú úszás 4x50m gyorsváltó
Ponrácz Balázs
Takács Viktor
Takács Norbert
Németh Tamás
12.a
14.b
10.c
12.c
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Takács Norbert 10.c 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Pongtácz Balázs 12.a 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m mellúszás
Takács Viktor 14.b 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m gyorsúszás
Takács Norbert
Németh Tamás
10.c
12.c
1. helyezés
2.helyezés
Dr Neiger Róbertné
Jedlik Kupa (röplabda)
csapat 2. helyezés Szabados Oszkár
Jedlik Kupa (kézilabda)
csapat 1. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda V. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda VI. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Fekvenyomó Országos Diákolimpia
Németh Gábor 12.b 3. helyezés Kristóf László
Fekvenyomó Országos Diákolimpia
Csellák István 12.b 6. helyezés Kristóf László
Amatőr Kézilabda Országos Diákolimpia V-VI. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Alapfokú Teniszbajnokság
Kanyó Róbert 10.e 2.helyezés Egyénileg
Alapfokú labdarúgó bajnokság
csapat 8. helyezés Tihanyi György
Diákolimpia röplabda VI.kcs.
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár

2004/2005 tanév

2004/2005 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

Tehetségkutató atlétika verseny 60m síkfutás 9. osztály (városi)
Kiss Olivér
Kiss Róbert
2. helyetés
3. helyezés
Kristóf László
Tehetségkutató atlétika verseny 400m síkfutás 9. osztály (városi)
Németh Attila
Kiss Róbert
2. helyetés
3. helyezés
Tehetségkutató atlétika verseny 800m síkfutás 9. osztály (városi)
Bujáki Attila
Kaposi Balázs
Sipőcz Eszter
1. helyetés
3. helyezés
1. helyezés
Tehetségkutató atlétika verseny Távolugrás 9. osztály (városi)
Lengyel Zoltán
Németh Gergő
2.helyezés
3.helyezés
Sakk Diákolimpia egyéni (megyei)
Ress Tamás 9.e 1.helyezés Dr Neiger Róbertné
Sakk Diákolimpia egyéni (országos)
Ress Tamás 9.e 8. helyezés Dr Neiger Róbertné
Sakk megyei diákolimpia csapatverseny (megyei)
Ress Tamás
Papp Tamás
Stift András
Hanák Róbert
Kiss Sándor
9.e
10.a
11.a
12.b
12.c
5. helyezés Dr. Neiger Róbertné
Alapfokú Úszóbajnokság 4x50m csapatváltó (városi)
Pongrácz Balázs
Angyaláti Gábor
Németh Tamás
Takács Norbert
11.a
12.b
11.c
9.c
1. helyetés Dr. Neiger Róbertné
Alapfokú Úszóbajnokság 50 m-es fiú gyorsúszás (városi)
Németh Tamás 11.c 1. helyezés
Alapfokú Úszóbajnokság 50 m-es fiú mellúszás (városi)
Angyaláti Gábor 12.b 1. helyezés
Alapfokú Úszóbajnokság 50 m-es fiú hátúszás (városi)
Takács Norbert 9.c 1. helyezés
Pongrácz Balázs 11.a 3. helyezés
Alapfokú Kézilabda fiú (városi)
Csapat 2. helyezé Kristóf László
Kéilabda Diákolimpia (városi)
Csapat 2. helyezés Kristóf László
Kéilabda Diákolimpia (megyei)
Csapat 2. helyezés Kristóf László
Amatőr Diákolimpia - kézilabda (városi)
Csapat 1.helyezés Kristóf László
Amatőr Diákolimpia - kézilabda (megyei)
1.helyezés Kristóf László
Amatőr Diákolimpia - kézilabda (országos)
Csapat 12.helyezés Kristóf László
Jedlik Kupa - kézilabda
Csapat 1. helyezés Kristóf László
KOMFORT-SCHIEDEL KUPA - röplabda
Csapat 3. helyezés Szabados Oszkár
Jedlik Kupa - röplabda
Csapat 4. helyezés Szabados Oszkár
Röplabda Diákolimpia 6.kcs. (városi)
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Röplabda Diákolimpia 5.kcs. (elödöntő országos)
Csapat 2. helyezés Szabados Oszkár
Kisalföld Kupa - röplabda
Csapat 4. helyezés Szabados Oszkár
Rába Kupa - röplabda
Csapat 1-2.helyezés Szabados Oszkár
Alapfokú Tenisz bajnokság egyéni (városi)
Dömötör Dávid 10.a 1. helyezés Kristóf László
Kanyó Róbert 9.e 2. helyezés Kristóf László
Alapfokú Tenisz bajnokság páros (városi)
Dömötör Dávid
Kanyó Róbert
10.a
9.e
2. helyezés Kristóf László
Alapfokú Labdarúgó Bajnokság (városi)
Csapat 3. helyezés Tihanyi György
Strandröplabda junior korosztály (országos)
Csapat 5. hely Szabados Oszkár
Strandröplabda Diákolimpia VI. korcsoport (országos)
Csapat 3. hely Szabados Oszkár

2003/2004 tanév

2003/2004 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

Országos Diákolimpia ffi.kétpár evezés V.korcsoportos
Gál-Tóth Csongor Kalmár Gergő 10.a
10.e
V.helyezés
Győri Torna - röplabda (városi)si)
Csapat I.helyezés Szabados Oszkár
21.Fiú Komfort-Schiedel Ifjúsági Röplabda Kupa
Csapat III.helyezés Szabados Oszkár
V.-VI. korcsoportos Országos Diákolimpia Strandröplabda döntő
Csapat II.helyezés Szabados Oszkár
Mecca Footbag Kupa Győr (amatőr szint - nemzetközi)
Cseh Szabolcs 11.a III.helyezés
Budapest Zoo Battle 30s Shred Kategória - footbag (nemzetközi)
Gősi György 11.a IV.helyezés
Nyílt Egyetemi Footbag Bajnokság Piliscsaba Profi Kategória (országos)
Gősi György 11.a III.helyezés
Nyílt Egyetemi Footbag Bajnokság Piliscsaba Sick 3 Kategória (országos)
Gősi György 11.a I.helyezés
Nyílt Egyetemi Footbag Bajnokság Piliscsaba Shre 30s Kat. (országos)
Gősi György 11.a III.helyezés
Megyei Diákolimpia Sakk V.-VI. kcs.
Hanák Róbert
Egyházi János
Kiss Sándor
Stift András
Papp Tamás
11.b
11.a
11.c
10.a
9.a
VI.helyezés Dr. Neiger Róbertné
Truka Kupa - kézilabda (városi)
Csapat III.helyezés Kristóf László
Lukács Kupa - labdarúgás (városi)
Csapat III.helyezés Kristóf László
Alapfokú középiskolai úszóverseny (városi)
Németh Tamás 10.c 2.helyezés Dr. Neiger Róbertné
Németh Tamás 10.c 1.helyezés
Angyaláti Gábor 11.b 1. helyezés
Széles Gábor 11.c 2. helyezés
Both Ádám 11.c 3. helyezés
Angyaláti Gábor 11.b 1. helyezés
Széles Gábor 11.c 2. helyezés
Both Ádám 11.c 3. helyezés
Pongrácz Balázs 10.c 2. helyezés
Pongrácz Balázs 10.c 2. helyezés
Pongrácz Balázs
Széles Gábor
Angyaláti Gábor
Németh Tamás
10.c
11.c
11.b
10.c
1.helyezés
Kalmár Gergő
Both Ádám
Szabó András
Alapfi Őrs
10.e
11.c
9.a
10.c
2. helyezés
Városi Mezei Futóbajnokság VI. kcs. (városi)
Szabó Norbert 14.b 1.helyezés Kristóf László
Balázs Zsolt 12.b 3.helyezés Kristóf László
Városi Mezei Futóbajnokság V. kcs. (városi)
Koltai Tamás 10.d 2.helyezés Kristóf László
Megyei Mezei Futóbajnokság VI. kcs. Atlétika Csatbajnokság
Szabó Norbert
Balázs Zsolt
Markó Zsolt
Both Ádám
14.b
12.b
12.d
11.c
2.helyezés Kristóf László
Megyei Mezei Futóbajnokság VI. kcs. Atlétika Egyéni
Szabó Norbert 14.b 1.helyezés Kristóf László
Balázs Zsolt 12.b 3.helyezés Kristóf László
Megyei Mezei Futóbajnokság V. kcs. Atlétika Egyéni
Koltai Tamás 10.d 4.helyezés Kristóf László
Lukács Kupa - labdarúgás (városi)
Csapat 3.helyezés Kristóf László
V.Fekvenyomó Diákolimpia dunántúli elődöntője 82,5 kg-ban 125 kg-mal
Németh Gábor 10.b 1.helyezés
Mezei Futóbajnokság Diákolimpia csapat VI. kcs. (országos)
Szabó Norbert
Balázs Zsolt
Markó Zsolt
Both Ádám
14.b
12.b
12.d
11.c
4. helyezés Kristóf László
Veres Kupa - kézilabda (városi)
Csapat 2.helyezés Kristóf László
Röplabda Diákolimpia V.kcs. (városi)
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Jedlik Kupa - röplabda (városi)
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Röplabda Diákolimpia országos elődöntő VI.kcs.
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
I.Amatőr Kézilabda Fiú Diákolimpia V-VI.kcs.országos döntő
Csapat 4.helyezés Kristóf László
V.Fekvenyomó Diákolimpia országos döntő 82,5 kg-ban 125 kg-mal
Németh Gábor 10.b 1.helyezés
Röplabda Diákolimpia országos döntő VI.kcs.
Csapat 6.helyezés Szabados Oszkár
Röplabda Diákolimpia országos döntő V.kcs.
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
22. Röplabda Kisalföld Kupa (megyei)
Csapat 1.helyezés Szabados Oszkár
Futás a vakációba futóverseny (városi)
Töltösi András 9.c 1. helyezés dr. Neiger Róbertné
Lőrinc Norbert 9.c 3.helyezés
Kalmár Gergő 10.e 5.helyezés
Ritter Gábor 9.a 6.helyezés
Tóth Viktória 10.e 4.helyezés
Középiskolai Kispályás Alapfokú Labdarúgó Bajnokság (városi)
Csapat 1.helyezés Tihanyi György
Regionális Diákolimpia kajak- kenu
Németh Tamás 10.c 3. helyezés K1 1000 m
Both Ádám 11.c 1. helyezés K1 500 m
Both Ádám Pongrácz Balázs 11.c 10.a 3. helyezés K2 1000 m
Both Ádám 11.c 2. helyezés K2 500 m
Széles Gábor 11.c 3. helyezés C1 1000 m
Széles Gábor 11.c 3. helyezés C1 500 m

RÖPLABDA CSAPAT LABDARÚGÓ CSAPAT
Horváth Ádám 12. b Rácz Zoltán 12.c
Albert László 10. c Varga Vilmos 12.c
Vass Viktor 10. c Váczi László 12.c
Balazsicz Bálint 10.e Stummer András 12.c
Angyaláti Gábor 11.b Pongrácz Attila 11.c
Szabó Gergő 9.d Kovács Ádám 11.c
Szórádi Gábor 10.b Máj Ádám 11.a
Nagy György László 9.c Németh Sándor
Györe Gábor
Fürst Flórián
German Ferenc

2002/2003 tanév

2002/2003 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

Országos Diákolimpia Evezés férfi kettőpár VI. kcs - Országos

Németh Tamás

12.c

3. hely

egyesületi

Petanec Péter

12.c

3. hely

Megyei diákolimpia V-VI.kcs. 100m mellúszás - Megyei

Raffai Zsolt

10.d

3. hely

Dr. Neiger Róbertné

9. osztályos tanulók atlétikai versenye 60m-es síkfutás - Városi

Király Márton

9.a

3. hely

Kristóf László

9. osztályos tanulók atlétikai versenye 800m-es síkfutás - Városi

Tóth Dániel

9.d

1. hely

Kristóf László

Városi mezei Diákolimpia - Városi

Szabó Norbert

11.b

2. hely

Kristóf László

Országos Mezei Diákoklimpia - Országos

Szabó Norbert

11.b

8. hely

Kristóf László

Megyei Diákolimpia 1500 m - Megyei

Szabó Norbert

11.b

2. hely

Kristóf László

Megyei Diákolimpia 3000 m - Megyei

Szabó Norbert

11.b

1. hely

Kristóf László

Országos Diákolimpia 2000 m akadály (korcsoportban IV.) - Országos

Szabó Norbert

11.b

9. hely

Kristóf László

Szabó Norbert

11.b

6. hely

Országos Mezei Diákolimpia Csapatbajnokság - Országos

Balázs Zsolt

10.b

9. hely

Kristóf László

Raffay Zsolt

10.d

Karakai Richárd

10.d

Szabó Norbert

11.b

Kőhalmi József

10.b

NB II Junior Röplabda - Országos

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

NB II Férfi Felnőtt Röplabda - Országos

Csapat

7. hely

Szabados Oszkár

Bánki Kupa - Regionális

Csapat

2. hely

Szabados Oszkár

Jedlik Kupa - Regionális

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

20 Kisalföld Kupa - Regionális

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

Röplabda Diákolimpia VI. kcs. megyei - Megyei

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

Röplabda Területi Diákolimpiai Döntő - Területi

Csapat

2. hely

Szabados Oszkár

Röplabda Országos Serdülő Bajnokság - Országos

Csapat

7. hely

Szabados Oszkár

50 m hátúszás - Városi

Orosz Lajos

12.c

2. hely

Dr. Neiger Róbertné

50 m mellúszás - Városi

Angyaláti Gábor

9.b

1. hely

Dr. Neiger Róbertné

100 m mellúszás - Városi

Angyaláti Gábor

9.b

1. hely

Dr. Neiger Róbertné

Both Ádám

9.c

2. hely

50 m hátúszás - Városi

Kokas Mónika

10.b

2-3. hely

Dr. Neiger Róbertné

100m gyorsúszás - Városi

Kokas Mónika

10.b

3. hely

Dr. Neiger Róbertné

4x50m vegyesváltó - Városi

Orosz László

12.c

4. hely

Dr. Neiger Róbertné

Tóth Krisztián

12.c

Angyaláti Gábor

9.b

Tóth Ákos

2/14.d

Megyei Sakk Diákolimpia - Megyei

Ampli Milán

10.d

4-5. hely

Dr. Neiger Róbertné

Kiss Sándor

9.c

Egyházi János

9.a

Hanák Róbert

9.b

Éliás Ádám

9.b

Megyei Diákolimpia V. kcs. Fiú (kézilabda) - Megyei

Csapat

3. hely

Kristóf László

Alapfokú Kézilabda bajnokság fiú - Városi

Csapat

2. hely

Kristóf László

Városi Alapfokú Kosárlabda Bajnokság - Városi

Csapat

5. hely

Szalai József

Városi Középiskolás Alapfokú Kispályás Labdarúgó Bajnokság „A” csoport - Városi

Csapat

4. hely

Tihanyi György

Birkózás (serdülő válogatott részt vett Ankarában Világkupán)

Németh Csaba

10.d

Egyesületi

Labdarúgás Ifj. válogatott. Részt vett az Ifjusági EB-n.

Török Zoltán

11.d

Egyesületi

Röplabda válogatott

Horváth Bertalan

12.c

Egyesületi

Röplabda serdülő válogatott

Takács László

11.c

egyesületi

VI. korcsoportos Strandröplabda Diákolimpia - Országos

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

Junior Strandröplabda Országos Bajnokság - Országos

Csapat

1. hely

Szabados Oszkár

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 23. Csütörtök
Kelemen, Klementina
A Nap kel 07:07-kor,
nyugszik 16:07-kor.
Holnap
Emma
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.