A+ A A-

Sport versenyek

2010/2011 tanév

 

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Nász Patrik 11. Veres Gabriella, Kristóf László
1 Lócsi Barbara 9.D Veress Gabriella, Kristóf László
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
4 Kormos Dániel 12. Veres Gabriella, Kristóf László
8 Varga Tamás 13. Veres Gabriella, Kristóf László

Arrabona utcai futóverseny (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Kotroczó Martin 12. Kristóf László

Atlétikai Diákolimpia megyei döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Magasugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Távolugró csapat Veress Gabriella, Kristóf László
2 Súlylökő csapat Veress Gabriella, Kristóf László
3 Svédváltó csapat
6 4X1500m váltófutás Veress Gabriella, Kristóf László

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence Veres Gabriella
2 Wittner István Veres Gabriella
3 Molnár Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence Veres Gabriella
1 Szilágyi Gábor Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Wittner István Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Molnár Gábor Veres Gabriella
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Atlétikai Diákolimpia távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Lakatos Bence Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Csány Dávid 12. Veres Gabriella
4 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Konkoly Áron,Huszár Viktor, Sántik Zoltán,Vass Bence,
Sipőcz Marcell, Bana Krisztián, Csuka Benjamin, Farkas Balázs,
Kotroczó Martin, Kurucz Péter, Ka
Kristóf László

 

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hegedüs Gábor Kristóf László

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 100m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m gyorsúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m hátúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m mellúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Parasport Úszás Országos Bajnokság 50m pillangóúszás (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Keller Péter

Truka István emléktorna (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence 9.B Veres Gabriella, Kristóf László
3 Szakály Dóra 9.C Veres Gabriella, Kristóf László
3 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf 9.B Veres Gabriella, Kristóf László

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Barnabás 12. Veres Gabriella, Kristóf László
3 Élő Bálint 12. Veres Gabriella, Kristóf László

 

 

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

Informatikai, vagy gépészet ágazati érettségivel rendelkezők számára meghirdetett szakokon olyan személy vehet részt, akinek az életkora 2018. december 31-ig nem több mint 21 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

A két éves szakképzésben olyan személy vehet részt, akinek életkora 2018. december 31-ig nem több mint 25 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. július 22. Vasárnap
Magdolna, Magda
A Nap kel 05:13-kor,
nyugszik 20:40-kor.
Holnap
Lenke, Borisz
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.