Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Sport versenyek

2011/2012 tanév

 

Jedlik Kézilabda Kupa (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kristóf László

Jedlik Kupa labdarúgás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Horváth Csaba Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Gombás László Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Juhász Bálint Tihanyi György
2 Hécz Péter Tihanyi György
2 Dapsy Zsolt Tihanyi György
2 Fehér Bálint Tihanyi György
2 Gabona Kálmán Tihanyi György
2 Horváth Ádám Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás Tihanyi György
2 Kurucz Ádám Tihanyi György
2 Tóth Dániel Tihanyi György

Kispályás labdarúgó városi diákolimpia (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Juhász Bálint Tihanyi György
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Horváth Ádám Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3

Megyei Atlétikai Diákolimpia 100m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence
2 Wittner István

Megyei Atlétikai Diákolimpia 200m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 400m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Diákolimpia 800m síkfutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kovács Bálint

Megyei Atlétikai Diákolimpia magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Verebics Gergő

Megyei Atlétikai Diákolimpia súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Molnár Gábor

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság súlylökés (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Diákolimpia 100 m mellúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
3 Horvath Bence

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Faludy Kristóf

Megyei Diákolimpia 100m hátúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mikó Balazs

Megyei Diákolimpia 4x50m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Megyei Kézilabda Diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Ama Kristóf László

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kéz Kristóf László

Mikulás Kupa teke (Városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 10. Kristóf László

Regionális Focikupa (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hécz Péter Tihanyi György
1 Dapsy Zsolt Tihanyi György
1 Fehér Bálint Tihanyi György
1 Gabona Kálmán Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás Tihanyi György
1 Kurucz Ádám Tihanyi György
1 Simita Gergő Tihanyi György
1 Tóth Dániel Tihanyi György
1 László Norbert Tihanyi György

Sakk diákolimpia megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lócsi Barbara
3
3 Farkas Gyula

Sárkányhajó verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú asztalitenisz csapat verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 4x 50 m gyorsváltó (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1

Városi alapfokú úszóverseny 50m gyorsúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lakatos Bence
2 Nagy Barnabás

Városi alapfokú úszóverseny 50m hátúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf
2 Mikó Balazs

Városi alapfokú úszóverseny 50m mellúszás (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Barnabás
2 Lakatos Bence
2 Élő Bálint

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Homlok Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Sulyok Márk 11D Nagy Zoltán
1 Skoflek Dávid 11D Nagy Zoltán
1 Császár Bálint 11D Nagy Zoltán
1 Szentgyörgyi Balázs 11D Nagy Zoltán
1 Halász Zsolt 11D Nagy Zoltán
1 Strommer Máté 11D Nagy Zoltán
1 Mészáros Máté 11D Nagy Zoltán
1 Kiss Richárd 11D Nagy Zoltán

Városi Kollégiumi mezei Bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Strommer Máté 12D Nagy Zoltán

 

Röplabda megyei diákolimpia ( V. kcs., 1. hely)
50. Rába Kupa (1. hely)
XVIII. Jedlik Kupa (1. hely)
NB II. junior bajnokság (3. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Béli János

 

Szabados Oszkár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Martin

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Szórádi Gábor

 

Szabados Oszkár

1.

Varga László

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

 

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 23. Csütörtök
Kelemen, Klementina
A Nap kel 07:07-kor,
nyugszik 16:07-kor.
Holnap
Emma
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.