Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Sport versenyek

2012/2013 tanév

Kézilabda Diákolimpia V.kcs. (Területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kristóf László

Alapfokú amatőr középiskolai asztalitenisz verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lázár József 10D
3 Szele Richárd 11C

Családi Egészség és sportnap (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
1 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
1 Hécz Péter 14D Tihanyi György
1 Sági Dávid 14D Tihanyi György
1 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
1 Gombás László 14D Tihanyi György
1 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
1 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
1 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Kispályás labdarugó diákolimpia (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Hécz Péter 14D Tihanyi György
2 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
2 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
2 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
2 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
2 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
2 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Krúdy Duatlon (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Takács Kristóf
2 Horváth Bálint

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság 4X1500m váltófutás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Balogh László
4 Kovács Bálint
4 L.Nagy Dániel
4 Takács Kristóf

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Deák Gergely
1 Verebics Gergő
1 Skoflek Dávid
1 Csank Bence

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szilasi Dávid Kristóf
1 Lakatos Bence
1 Wittner István
1 Balogh Bence

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság távolugrás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Bence
1 Wittner István
1 Skoflek Dávid
1 Csank Bence

Megyei Diákolimpia 100m gyorsúszás (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Faludy Kristóf
4 Stégmár Dániel

Megyei Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Horváth László Dániel 09C Kristóf László
1 Burzán Bence 09D Kristóf László
1 Herkovits Tibor Péter Kristóf László
1 Homlok Bence Kristóf László
1 Jász Dominik Kristóf László
1 Kiss Dániel Kristóf László
1 Pammer Áron Kristóf László
1 Hamar Péter Kristóf László
1 Péczi Richárd Kristóf László
1 Wynn John 12A Kristóf László
1 Polgár Péter Kristóf László
1 Lidi Márk Kristóf László
1 Sipőcz Marcell Kristóf László
1 Huszár Viktor Kristóf László
1 Vass Bence Kristóf László
2 Kristóf László

Országos amatőr kézilabda diákolimpia (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Kéz Kristóf László

Városi alapfokú bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bősze Péter Zoltán 14D Tihanyi György
3 Skutovics Zoltán 14D Tihanyi György
3 Tüzes János 14D Tihanyi György
3 Kapocsi Máté 14D Tihanyi György
3 Kozák Dávid 14D Tihanyi György
3 Kovács Bálint 14D Tihanyi György
3 Juhász Bálint 14D Tihanyi György
3 Hécz Péter 14D Tihanyi György
3 Hegedüs Ádám (I.) 14D Tihanyi György
3 Sági Dávid 14D Tihanyi György
3 Gabona Kálmán 14D Tihanyi György
3 Gombás László 14D Tihanyi György
3 Kőműves Mátyás 14D Tihanyi György
3 Kurucz Ádám 14D Tihanyi György
3 Tóth Dániel 14D Tihanyi György

Városi Kollégiumi Kispályás labdarúgó bajnokság (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Dörnyei Gergely László 14D Nagy Zoltán
2 Vados Szabolcs 14D Nagy Zoltán
2 Homlok Balázs 14D Nagy Zoltán
2 Császár Bálint 14D Nagy Zoltán
2 Hoffmann Amand 14D Nagy Zoltán
2 Budai Norbert 14D Nagy Zoltán
2 Strommer Máté 14D Nagy Zoltán

Röplabda városi bajnokság (3. hely)
XIX. Jedlik Kupa (1. hely)
51. Rába Kupa (3. hely)
NB II. junior bajnokság (1. hely)

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Csank Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Hangyál Miklós

 

Szabados Oszkár

1.

Kéri Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kertész Richárd

 

Szabados Oszkár

1.

Kiss Mihály Ádám

 

Szabados Oszkár

1.

Ladányi Bence

 

Szabados Oszkár

1.

Parádi Szabolcs

 

Szabados Oszkár

1.

Zám Zsolt

 

Szabados Oszkár

 

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 21. Kedd
Olivér
A Nap kel 07:04-kor,
nyugszik 16:09-kor.
Holnap
Cecília
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.