Nyílt napok:

2017. november 14. (kedd) 15:00 óra

2017. november 16. (csütörtök) 15:00 óra

Gazdag programmal, az iskola bemutatásával várunk minden érdeklődőt!

A+ A A-

Sport versenyek

2005/2006 tanév

2005/2006 tanév sport versenyek eredményei

Verseny megnevezése

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár(ok)

1. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás
Léránt Csaba 9.a 1. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Nagy Dániel 9.b 2. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Horváth Gergely 9.b 3. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 800m síkfutás
Vargán Mercédes 9.d 1. helyezés Kristóf László
1. osztályos atlétikai felmérő 400m síkfutás
Sándor Renáta 9.c 2. helyezés Kristóf László
Truka Kupa (kézilabda)
csapat 3. helyezés Kristóf László
Amatőr kézilabda kupa
csapat 1. helyezés Kristóf László
Mikulás Kupa Teke
csapat 4. helyezés Kristóf László
Dömötör Dávid 11.a 3. helyezés Kristóf László
Asztalitenisz alapfokú csapatbajnokság
Pupák Gergő
Papp Szabolcs
11.d
9.d
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Megyei sakk Diákolimpia egyéni
Ress Tamás 10.e 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Amatőr kézilabda megyei döntő
csapat 1.helyezés Kristóf László
Városi alapfokú úszás 4x50m gyorsváltó
Ponrácz Balázs
Takács Viktor
Takács Norbert
Németh Tamás
12.a
14.b
10.c
12.c
1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Takács Norbert 10.c 1. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m hátúszás
Pongtácz Balázs 12.a 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m mellúszás
Takács Viktor 14.b 3. helyezés Dr Neiger Róbertné
Városi alapfokú úszás 50m gyorsúszás
Takács Norbert
Németh Tamás
10.c
12.c
1. helyezés
2.helyezés
Dr Neiger Róbertné
Jedlik Kupa (röplabda)
csapat 2. helyezés Szabados Oszkár
Jedlik Kupa (kézilabda)
csapat 1. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda V. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Diákolimpia Kézilabda VI. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Fekvenyomó Országos Diákolimpia
Németh Gábor 12.b 3. helyezés Kristóf László
Fekvenyomó Országos Diákolimpia
Csellák István 12.b 6. helyezés Kristóf László
Amatőr Kézilabda Országos Diákolimpia V-VI. kcs.
csapat 3. helyezés Kristóf László
Alapfokú Teniszbajnokság
Kanyó Róbert 10.e 2.helyezés Egyénileg
Alapfokú labdarúgó bajnokság
csapat 8. helyezés Tihanyi György
Diákolimpia röplabda VI.kcs.
csapat 1.helyezés Szabados Oszkár

Hírek, információk

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2017. november 21. Kedd
Olivér
A Nap kel 07:04-kor,
nyugszik 16:09-kor.
Holnap
Cecília
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. és II.
képzésre a 2017/2018. tanévben

Bővebben-->

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.