A HVG 2018. október 19-n megjelent iskolai rangsora szerint a kompetenciamérések, érettségi vizsgaeredmények és továbbtanulási adatok alapján az ország legjobb szakgimnáziuma vagyunk.

Újságcikk   TV-riport

A+ A A-

Közismereti versenyek

Tartalomjegyzék


2017/2018 tanév

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6Rosta Gábor11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett
6Szabó Áron Dániel11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett
6Szanyi Gábor11DSzabó Ildikó, Őszéné Samu Bernadett

BCE statisztikai adatelemző verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Bányász Kristóf11DCsóka Imola Dr. Csóka Gézáné
1Németh Kornél11DCsóka Imola Dr Csóka Gézáné
1Rosta Gábor11DCsóka Imola Dr Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Bányász Kristóf11DDr. Csóka Gézáné
2Lakatos Bálint11DDr. Csóka Gézáné
2Németh Kornél11DDr. Csóka Gézáné
2Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
3Erdélyi Tamás10DBanáné Nagy Mónika
3Gerencsér Zalán10DBanáné Nagy Mónika
3Hadarics Ákos László10DBanáné Nagy Mónika
3Takács Botond10DBanáné Nagy Mónika

Deák nyelvi verseny angol (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Vadász Levente09C
2Faddi Dániel09C
3Bese Barnabás09C
4Ötvös Márton Álmos09NSzabó Ildikó
5Eőry Barnabás09NSzabó Ildikó
6Marton Zoltán09AŐszéné Samu Bernadett
6Békési Bence09NSzabó Ildikó
14Szabó Ármin09NSzabó Ildikó

Deák nyelvi verseny német (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Frank Marcell09CPoór Patrícia

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Szanyi Gábor11DPoór Patrícia

Eötvös József Szónokverseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Petővári Bence György11DPoór Patrícia
- Deák Ádám12CSzarvas Péter Detréné

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
4Galló Marcell11DDr Csóka Gézáné
9Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
11Rosta Gábor11DDr Csóka Gézáné

Jedlik Ányos Szövegértési Verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4Petővári Bence György11DPoór Patrícia
8Varga Zoltán10DNémethné Tóth Fruzsina

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Angol nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Tichi Márton József10D

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Német nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Lakatos Bálint11DBors Henriette
2Fehér Ádám11DBors Henriette

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás II.kat.Németh nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Bertalan Sára Katalin12DHatos Hajnalka

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Prikler René10DBanáné Nagy Mónika
1Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
2Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
3Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné
4Dózsa Gábor09ABurnóczkiné Kovács Erika

Nagy Attila Országos Szavalóverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4Kovács Patrik11DPoór Patrícia

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (nemzetközi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3Bránik Máté09CKastal Erika
5Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
6Vincze Gáspár11ABurnóczkiné Kovács Erika
7Bányász Kristóf11DDr. Csóka Gézáné
12Kertész Dániel09DDr. Csóka Gézáné
13Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2Rosta Gábor11DSzabó Ildikó
2Szabó Áron Dániel11DSzabó Ildikó
2Szanyi Gábor11DSzabó Ildikó
3Fehér Ádám11DBors Henriette
3Inotai Péter11DBors Henriette
3Lakatos Bálint11DBors Henriette

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
29Csóka Zoárd Achilles11AKottra Richárd

OKTV Matematika (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
6Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
11Bányász Kristóf11DDr. Csóka Gézáné
13Wisztercill János Márk12BJakabné Kiss Anikó
42Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
45Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6Timár Bálint10CKató Jusztina

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Szilágyi Kornél10CGergó Veronika

Zrínyi Ilona Matematikaverseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1Pajor Ádám Károly09KBanáné Nagy Mónika
1Hadarics Ákos László10DBanáné Nagy Mónika
1Rosta Gábor11DDr. Csóka Gézáné
1Karsa Zoltán István12BJakabné Kiss Anikó
1Pajor Ádám Károly09KBanáné Nagy Mónika
2Butyka Dávid Ákos09CKastal Erika
2Takács Botond10DBanáné Nagy Mónika
2Csóka Zoárd Achilles11ABurnóczkiné Kovács Erika
2Mihalovics Fruzsina12CDr. Csóka Gézáné
3Bránik Máté09CKastal Erika
3Galló Marcell11DDr. Csóka Gézáné
3Varga Bence12CDr. Csóka Gézáné

2016/2017 tanév

,,Mondd el a véleményed!"-Széchenyi István Egyetem Batthyány Lajos Szakkollégiuma (Területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bertalan Sára Katalin 11D Szarvas Péter Detréné

"Éneklem a tavaszt" József Attila Szavalóverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Pólya Csaba 11C Szarvas Péter Detréné
3 Kovács Patrik 10D Poór Patrícia

A velünk élő Széchenyi - Vetélkedő középiskolások számára (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Bali Benjamin 12B Kisné Pattermann Beáta
6 Illés Renátó 12B Kisné Pattermann Beáta
6 Kántor Kristóf 12B Kisné Pattermann Beáta

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
6 Rosta Gábor 10D Szabó Ildikó
6 Szabó Áron Dániel 10D Szabó Ildikó
6 Szanyi Gábor 10D Szabó Ildikó

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Csóka Zoárd Achilles 10A Burnóczkiné Kovács Erika
2 Csóka Zoárd Achilles 10A Burnóczkiné Kovács Erika
16 Rosta Gábor 10D Dr. Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 10D Dr Csóka Gézáné
1 Lakatos Bálint 10D Dr Csóka Gézáné
1 Németh Kornél 10D Dr Csóka Gézáné
1 Rosta Gábor 10D Dr Csóka Gézáné
2 Erdélyi Tamás 09D Banáné Nagy Mónika
2 Gerencsér Zalán 09D Banáné Nagy Mónika
2 Hadarics Ákos László 09D Banáné Nagy Mónika
2 Takács Botond 09D Banáné Nagy Mónika
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
2 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Kastal Erika
2 Kiss Ádám 12A Kastal Erika
2 Pillér Attila 12A Kastal Erika

Deák nyelvi verseny angol (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Frank Marcell 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
4 Vadász Levente 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
4 Kiss Norbert 09C Kató Jusztina
6 Horváth Kornél 09C Kató Jusztina
7 Bese Barnabás 09N Kató Jusztina, Őszéné Samu Bernadett, Dr. Bókáné Váczi Ilona, Krázi Csilla
7 Nagy Bence 09C Kató Jusztina
9 Fücsek Dávid 09C Kató Jusztina

Deák nyelvi verseny német (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Hegyi Bálint Andor 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
3 Makkos Dávid 09C Gergó Veronika
5 Lőke Bence 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
6 Poór Máté István 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
8 Pintér Péter 09C Gergó Veronika
9 Kiss Alex 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
11 Sztányi Roland 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.
15 Jakab Gábor 09N Gergó Veronika, Poór Patrícia, Bors H. Szalai T.

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Deák Ádám 11C Szarvas Péter Detréné
2 Szanyi Gábor 10D Poór Patrícia

Európa Ifjú Költője (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Steingart Péter 11D Furján Gergely
3 Horváth Klaudia 11E Kató Jusztina
3 Horváth Klaudia 11E Kató Jusztina

Horváth Boldizsár Regionális Történelem Verseny (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Bognár-Vén Gergely Bendegúz 11D Dr.Bókáné Váczi Ilona

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Markó Donát 12B Némethné Tóth Fruzsina
2 Markó Donát 12B Némethné Tóth Fruzsina
3 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Balogh Anna
3 Ézsely Szovát Szaniszló 12A Balogh Anna
5 Tóth Nikolett 11A Tolnai Zoltán

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
16 Bognár Gábor 09K Őszéné Samu Bernadett
18 Fütty Ádám 09K Őszéné Samu Bernadett
19 Mód Szabolcs 09K Őszéné Samu Bernadett, Krázi Csilla

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Angol nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gáncs Krisztián 10D Szabó Ildikó

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás I.kat. Német nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Szabó Bence 10C Bors Henriette
3 Gregosits Martin 09D Juhászné Kaizinger Tímea

Kossuth Regionális Szakfordító Verseny, Műszaki fordítás II.kat.Németh nyelv (regionális)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szepesvári Csaba 11D Hatos Hajnalka
3 Bertalan Sára Katalin 11D Hatos Hajnalka

Kreatív nyelvi verseny - Krúdy-iskola rendezésében (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Füleki Márió 11C Őszéné Samu Bernadett

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 10D Dr. Csóka Gézáné
1 Fazekas Bence 12B Dr. Csóka Gézáné
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
3 Ráth Boglárka 10A Burnóczkiné Kovács Erika
5 Németh Kornél 10D Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Rosta Gábor 10D Póda László

Mikola Sándor középiskolai tehetségkutató fizikaverseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Rosta Gábor 10D Póda László

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (nemzetközi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Rosta Gábor 10D Dr Csóka Gézáné
8 Bányász Kristóf 10D Dr Csóka Gézáné
14 Németh Kornél 10D Dr Csóka Gézáné

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Borsos Máté 11D Hatos Hajnalka
1 Ferenczy Tamás 11D Hatos Hajnalka
1 Zubály Adrián 11D Hatos Hajnalka
1 Balogh Ábel 10D Bors Henriette
1 Lakatos Bálint 10D Bors Henriette
1 Majer Adorján Csaba 10D Bors Henriette
1 Rácz Balázs Marcell 10D Bors Henriette
3 Vadász Levente 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina
3 Bese Barnabás 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina
3 Frank Marcell 09N Őszéné Samu Bernadett, Kató Jusztina

OKTV Matematika (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 12A Kastal Erika
11 Szalay Szabolcs 12B Dr. Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horváth Erik 11C Őszéné Samu Bernadett
4 Boros Erik László 12B Krázi Csilla
4 Kellermann Réka Petra 11C Őszéné Samu Bernadett
5 Mihalovics Fruzsina 11C Őszéné Samu Bernadett
8 Németh Csaba 12B Krázi Csilla
9 Széles Áron 11C Őszéné Samu Bernadett

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Szabó Bence 10C Bors Henriette
6 Böcskei Bianka Anna 10C Bors Henriette
7 Balog Norbert 10C Bors Henriette
9 Teiml Richárd 12B Juhászné Kaizinger Tímea

Városi Versíró Verseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Kornél 10D Poór Patrícia
2 Rosta Gábor 10D Poór Patrícia
3 Nagy Gergely Miklós 10A Szarvas Péter Detréné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Oross Balázs 10B Ieneiné Németh Anita

 

 


2015/2016 tanév

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
- Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
4 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
4 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
4 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné
6 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
6 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
6 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
6 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 11D Ságiné Takács Lívia

Európa Ifjú Költője (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Horváth Klaudia 10E Kató Jusztina
- Klujber Bence 12A Kató Jusztina
- Kottmayer Márton 13C Őszéné Samu Bernadett
2 Steingart Péter 10D

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
2 Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné
2 Wisztercill János Márk 10B Jakabné Kiss Anikó
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Mészáros Áron Attila 12A Banáné Nagy Mónika
3 Németh Kornél 09D Dr Csóka Gézáné
3 Karcag Tamás 10A Kastal Erika
3 Szalai Márk 11D Ieneiné Németh Anita
3 Szijártó Ádám 13C Dr Csóka Gézáné

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsely Szovát Szaniszló 11A Balogh Anna
- Markó Donát 11B Némethné Tóth Fruzsina

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Illés Renátó 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Friss Olivér 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Kántor Kristóf 11B Kisné Pattermann Beáta

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr. Csóka Gézáné
1 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Kocsány Gergely 13C Dr. Csóka Gézáné
3 Takács Zoltán Gábor 13D Ágoston Anett

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Rosta Gábor 09D Póda László
6 Bányász Kristóf 09D Póda László

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Payer Veronika 11C Juhászné Kaizinger Tímea
3 Hozmann Patrik 11C Juhászné Kaizinger Tímea

2014/2015 tanév

"A halálban testvérekké lettek" Történelem Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Bali Benjamin 10B Kisné Pattermann Beáta
8 Illés Renátó 10B Kisné Pattermann Beáta
8 Kántor Kristóf 10B Kisné Pattermann Beáta

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csöndes Dávid 14C
- Zajovics Eszter 14A
- Kottmayer Márton
- Veiner Marcell
- Kottmayer Márton
- Veiner Marcell
-
-
-
- Kovács Bence 09A
-

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kolki Manassé Tamás 09B Szabó Ildikó
1 Fekete Martin 09N Szabó Ildikó
1 Fazekas Bence 10B Juhászné Kaizinger Tímea
3 Béli Zoltán 09N Juhászné Kaizinger Tímea,Dömötör Mária,Szalai Tamás
4 Boros Erik László 10B Krázi Csilla
5 Horváth Klaudia 09E Kató Jusztina
7 Farkas Levente 10B Juhászné Kaizinger Tímea

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 10D Ságiné Takács Lívia
2 Szanyi Gábor 09K Ságiné Takács Lívia

Gloria Victis történelem verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Kiss Gábor 12B Krázi Csilla
10 Cserteg Tamás 13D Krázi Csilla

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 12C Dr. Csóka Gézáné
1 Bódis Dávid 13D Kastal Erika
2 Perlaki Balázs 09C Dr. Csóka Gézáné
2 Blanárik Viktor 10D Ieneiné Németh Anita
2 Szijártó Ádám 12C Dr. Csóka Gézáné
2 Lócsi Barbara 13D Kastal Erika
3 Zavada Ármin Zsolt 09A Kastal Erika
3 Szalai Márk 10D Ieneiné Németh Anita
3 Simon Réka 11A Banáné Nagy Mónika
3 Süli Ábel 13D Kastal Erika

Jedlik Ányos Városi Szövegértési Verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kemény Gábor 11A Prumüller Andrea
4 Szalai Márk 10D Ságiné Takács Lívia
7 Fehér Viktor 12C Balogh Anna

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hozmann Patrik 10C Juhászné Kaizinger Tímea
1 Seres Richárd 11A Kató Jusztina
3 Payer Veronika 10C Juhászné Kaizinger Tímea

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Friss Olivér 10B Kisné Pattermann Beáta
1 Illés Renátó 10B Kisné Pattermann Beáta
1 Kántor Kristóf 10B Kisné Pattermann Beáta

Megyei Középiskolák Irodalmi Pályázata (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kottmayer Márton 12C Balogh Anna
- Veiner Marcell 12C Balogh Anna

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalay Szabolcs 10B Dr. Csóka Gézáné
1 Luksa Norbert 12A Dr. Csóka Gézáné
2 Lócsi Barbara 13D Kastal Erika
3 Ézsely Szovát Szaniszló 10A Pukkler Zsolt
6 Takács Zoltán Gábor 12D Ágoston Anett
7 Rosta Gábor 09K Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 10A Pukler Zsolt

Oxford Nyelvi Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Kovács Bence 09A Prumüller Andrea
10 Horváth Klaudia 09E Kató Jusztina

 

 


2013/2014 tanév

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
-
-
-

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
1 Fazekas Bence 09B Juhászné Kaizinger Tímea
2 Németh Péter 09B Juhászné Kaizinger Tímea
3 Márk Dániel József 09C Juhászné Kaizinger Tímea
5 Hozmann Patrik 09C Juhászné Kaizinger Tímea
6 Élő Kristóf Lajos 09C Juhászné Kaizinger Tímea
8 Ferenczi Mike 10B Dömötör Mária
10 Szitás Bálint 09B Juhászné Kaizinger Tímea
13 Bősze Péter Zoltán 10B Dömötör Mária

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
1 Horváth Bence 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Kottmayer Márton 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Lócsi Barbara 12D Kastal Erika
3 Meszlényi Nóra 13C Burnóczkiné Kovács Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
7 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
9 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
- Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Furka Sándor András 11D Balogh Anna

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Klujber Bence 10A

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Csaba 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Tóth Krisztián 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Simon Réka 10A Halmos Eszter

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Szalay Szabolcs 09B Dr. Csóka Gézáné
2 Luksa Norbert 11A Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
5 Szalai Márk 09D Pukler Zsolt
6 Takács Zoltán Gábor 11D Ágoston Anett

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Muki bácsi ( Mutatós kísérletek-bárki csinálhatja) fizikaverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lőrincz Áron 09K Burnóczkiné Kovács Erika

Országh-os Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Árki Balázs 12D Kató Jusztina

Országh-os szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Kovács Martin 12D Kató Jusztina
2 Sándor Bertold 12D Kató Jusztina
3 László Patrik 12D Kató Jusztina
3 Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gáldi András 11A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Schler Ákos 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Horváth Tamás 12A Kató Jusztina
4 Bordák Tamás 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Sulyok Márk 12C Dr. Molnárné Szabó katalin

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kiss Martin 11B Dömötör Mária

2012/2013 tanév

Akadémiai Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina
2 Árki Balázs 11D Kató Jusztina

Angol nyelvi civilizációs verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
9 Árki Balázs 11D Krázi Csilla
9 László Patrik 11D Krázi Csilla
9 Pászti Hanna 11D Krázi Csilla

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
- Árki Balázs 11D
- László Patrik 11D

Big Read Oxford Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lapincs Mátyás 11A Kató Jusztina

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Péter 11B
Dürer fizikaverseny (orzágos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A
3 Orosz Norbert 11A
3 Németh Péter 11B

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Dr. Csóka Gézáné
1 Meszlényi Nóra 12C Burnóczkiné Kovács Erika
1 Hammerl Ferenc 12A Burnóczkiné Kovács Erika
2 Simon Réka 09A Póda László
2 László Patrik 11D Kastal Erika
2 Nagy Attila 11B Dr Csóka Gézáné
3 Kiss Lavínia Alexandra 11A Banáné Nagy Mónika
3 Bogisich Dávid 13E Dr Csóka Gézáné

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 László Patrik 11D Kató Jusztina

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Ábrahám Dániel 09A Kató Jusztina

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10. Dr. Csóka Gézáné
1 Bazsó Dávid 13. Dr Csóka Gézáné
3 László Patrik 11. Kastal Erika
3 Kozma Richárd 13. Dr Csóka Gézáné
4 Luksa Norbert 10. Dr Csóka Gézáné
4 Ott Benedek 12. Burnóczki Kovács Erika

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Maráczi Marcell 10A Póda László
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
2 Simon Réka 09A Ágoston Anett
2 Gáldi András 10A Póda László
3 Takács Zoltán Gábor 10D Ágoston Anett

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
55 Luksa Norbert 10A Nits László
63 Maráczi Marcell 10A Nits László

Nemes Tihamér II. kat. (Programozói) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Maráczi Marcell 10A Nits László
6 Gáspár József 10A Nits László
9 Fábián Dániel 10A Nits László

Nyíltvégű fizikaverseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hende Olívia 10D Ágoston Anett
1 Németh Péter 11B Ágoston Anett
1 Simon Réka 09A Ieneiné Németh Anita
3 Szák Zsolt 10D Ágoston Anett

OKTV informatika I. kat. (Alkalmazói) - döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Lapincs Mátyás 11A Sándor László
OKTV informatika II. kat. (Programozás) - döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
24 Szász Márton Gergő 11A Nits László
46 Pammer Áron 11A Nits László
48 Hammerl Ferenc 12A Nits László

OKTV informatika II. kat. (Programozás) - megyei (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Luksa Norbert 10A Nits László
8 Gáldi András 10A Nits László

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Sulyok Márk 11C Némethné Tóth Fruzsina
1 Horváth Tamás 11A Kató Jusztina
5 Zsámár Olivér 11B Dömötör Mária

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Gats Titanilla 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Uhlár Andor 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Keller Péter 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
6 Hammerl Ferenc 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Major Erzsébet 12C Őszéné Samu Bernadett

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Faludy Kristóf 11B Dömötör Mária

Pálffy német nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Varga Luca 11C Pesztenlehrer Zsolt

Városi Versíró Verseny ()

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horvath Nikolett 10C Balogh Anna

 


2011/2012 tanév

 

Baross és kora (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kiss Gergely 12E Krázi Csilla
2 Pusztai Zoltán 12E Krázi Csilla
2 Zám Zsolt 12E Krázi Csilla

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Péter 10A Ágoston Anett

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 9c Szabó Ildikó
1 Schler Ákos 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea, Dömötör Mária
2 Varga Luca 10C Juhászné Kaizinger Tímea
3 Gáldi András 09A Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Csillag Andras 09C Juhászné Kaizinger Tímea,Dömötör Mária
4 Horváth Tamás Kató Jusztina
10 Bazsó Ádám Kató Jusztina

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Luksa Norbert Dr. Csóka Gézáné
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Mónika
1 Nagy Rafael Kastal Erika
2 Skoflek Dávid Kastal Erika
2 Meszlényi Nóra Burnóczkiné Kovács Erika
2 Bakos Kristóf Dr. Csóka Gézáné
2 Hermann Gábor Póda László
3 Pászti Hanna Kastal Erika
3 Lukács Dániel Dr. Csóka Gézáné

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Meszlényi Nóra Burnóczkiné Kovács Erika
5 Luksa Norbert Dr. Csóka Gézáné
5 Orosz Norbert Banáné Nagy Mónika
5 Nagy Rafael Kastal Erika
6 Hermann Gábor Póda László

Hlvaya József Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Németh Péter 10B Ágoston Anett

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kovács Martin 09D Juhászné K. Tímea, Leiter Mónika
4 Polgár Barnabás 09D Juhászné Kaizinger Tímea
8 Hende Olívia 09D Krázi Csilla, Prumüller Andrea
8 Pohl Balázs 09D Juhászné Kaizinger Tímea

Lánczos Kornél Megyei Fizikaverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Péter 10B Ágoston Anett

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Horváth Attila 11d Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Kőmíves Gergely 11d Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Schmölcz Ákos 11d Dr. Bókáné Váczi Ilona

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Mózes Ádám 12. Csóka Gézáné Póda László
1 Hermann Gábor 12. Csóka Gézáné Póda László
2 Nagy Rafael 12. Kastal Erika
4 Lukács Dániel 13. Dr. Csóka Gézáné
5 Orosz Norbert 10. Banáné Nagy Mónika

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Dongó Tamás 11. Pukler Zsolt

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (nemzetközi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Hermann Gábor 12. Csóka Gézáné Póda László

OKTV Fizika (I. forduló) (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Lukács Dániel 13. Pukler Zsolt

OKTV Matematika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs Tibor 12. Dr. Csóka Gézáné
- Dányi Máté 12. Dr. Csóka Gézáné
- Fehér Bálint 12. Dr. Csóka Gézáné
- Kiss Gergő 12. Dr. Csóka Gézáné
- Nagy Rafael 12. Kastal Erika
- Hammerl Ferenc 11. Burnóczkiné Kovács Erika
- Ott Benedek 11. Burnóczkiné Kovács Erika
- Lukács Dániel 13. Dr. Csóka Gézáné
- Hermann Gábor 12. Póda László, Csóka Gézáné
- Mózes Ádám 12. Póda László, Csóka Gézáné
- Hermann Gábor 12. Csóka Gézáné Póda László
- Lukács Dániel 13. Dr. Csóka Gézáné
- Nagy Rafael 12. Kastal Erika
- Mózes Ádám 12. Csóka Gézáné Póda László
- Dányi Máté 12. Dr. Csóka Gézáné
5 Hermann Gábor 12A Csóka Gézáné Póda László
6 Mózes Ádám 12A Csóka Gézáné Póda László
11 Lukács Dániel 13D Dr. Csóka Gézáné
22 Nagy Rafael 12B Kastal Erika,Csóka Gézáné
46 Dányi Máté 12D Dr. Csóka Gézáné

OKTV Német (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
19 Lukács Dániel 13D Leiter Mónika

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Uhlár Andor 11a Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Szalai Bálint 11b Léránt Szabolcs
6 Gats Titanilla 11a Dr. Molnárné Szabó Katalin
8 Ott Benedek 11a Dr. Molnárné Szabó Katalin
9 Mátyus Tamás 11a Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
7 Huszár Viktor 12b Kató Jusztina
8 Farkas Gyula 12a Balogh Anna
10 Fekete Krisztián 12a Balogh Anna

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Lakatos Lilla 12c Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Mező Bettina 12c Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Pánczél Orsolya 12c Dr. Molnárné Szabó Katalin
9 Bazsó Krisztián 12. Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei német verseny (12. évf. ny.ek.) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Szalai Dóra 12c Juhászné Kaizinger Tímea
6 Borbély Benedek Tamás 12c Juhászné Kaizinger Tímea

 


2010/2010 tanév

 

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Peres Ádám 11D Kisné Pattermann Beáta
1 Tóth Dániel 11D Kisné Pattermann Beáta

Arany Dániel matematikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gats Titanilla 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Uhlár Andor 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Pethő Attila 10C Őszéné Samu Bernadett
5 Mátyus Tamás 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Polgár Erik 10C Őszéné Samu Bernadett
6 Szalai Attila 10B Dömötör Mária
7 Szakály Dóra 9C Dr. Nolnárné Szabó Katalin, Krázi Csilla
9 Rácz Patrik 10B Dömötör Mária

Diákírók, Kovács Margit ÁMK (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Richárd 13e

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hammerl Ferenc 10a Ságiné Takács Lívia
2 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna
2 Kiss Gergely 11e Halmos Eszter

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert 9.a Banáné Nagy Mónika
1 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika
1 Mózes Ádám 11. Póda László
1 Csány Dávid 12. Kastal Erika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
2 Bazsó Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
2 Kotroczó Martin 12. Banáné Nagy Mónika
3 Meszlényi Nóra 10. Burnóczkiné Kovács Erika
3 Bogisich Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
3 Nagy Rafael 11. Kastal Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mózes Ádám Póda László
8 Hammerl Ferenc Burnóczkiné Kovács Erika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Mónika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kopácsi Sándor 9.D
3 Németh Márton 9.D
3 Pintér Tamás 9.D

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Rafael 11. Kastal Erika
3 Hermann Gábor 11. Póda László
5 Zám Zsolt 11. Dr. Csóka Gézáné
6 Kozma Richárd 11. Dr. Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László
7 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Péter 09B Ágoston Anett
2 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Póda László
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

OKTV Angol (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csapó Mátyás Dávid 12. Krázi Csilla

OKTV Fizika (I. forduló) (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs Tibor 11D Pukler Zsolt

OKTV Matematika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Mózes Ádám 11. Póda László
- Hermann Gábor 11. Póda László
- Asztalos Lilla 13. Palocsai Éva
- Bartalos Balázs Tibor 11. Dr. Csóka Gézáné
- Dányi Máté 11. Dr. Csóka Gézáné
- Mózes Ádám 11. Póda lászló Csóka Gézáné
- Hermann Gábor 11. Póda László Csóka Gézáné
6 Hermann Gábor 11. Póda László Dr Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László Dr Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Rigó Bernadett 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Lakatos Lilla 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Pánczél Orsolya 11c Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Mező Bettina 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Bazsó Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Csapó Mátyás 12. Krázi Csilla
2 Mező Bettina 11. Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Tóth Ádám 12. Őszéné Samu Bernadett
4 Pécsi László 11. Krázi csilla

Pálffy megyei német verseny (12. évf. ny.ek.) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gabona Kálmán 11. Leiter Monika
3 Simita Gergő 11. Leiter Monika
3 Nagy Bálint 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
6 Tekler Zsófia 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Szabó Dóra 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Kotroczó Martin 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
8 Schreiner Vivien 11. Juhászné Kaizinger Tímea

Városi szövegértési verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna

Zipernowsky Országos Nyelvi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Varga Luca 9.C Juhászné Kaizinger Tímea

 

 


2009/2010 tanév

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Mózes Ádám 10. Póda László és Csóka Gézáné

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bella Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bana Krisztián 11. Dr. Csóka Gézáné
- Horváth Patrik 11. Dr. Csóka Gézáné
- Bogisits Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Zám Zsolt 10. Dr. Csóka Gézáné
- Hammerl Ferenc 9.A Burnóczkiné K. Erika
- Hermann Gábor 10. Póda László
- Mózes Ádám 10. Póda László
- Bogisich Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Zám Zsolt 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bartalos Balázs Tibor 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bella Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
- Bana Krisztián 11. Dr. Csóka Gézáné
- Horváth Patrik 11. Dr. Csóka Gézáné
Deák nyelvi verseny (városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Uhlár Andor 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Kiss Gergő 10. Őszéné Samu Bernadett
3 Tekler Zsófia 10. Juhászné Kaizinger Tímea
3 Matis András 10b Krázi Csilla
3 Gabona Kálmán 10d Leiter Mónika
3 Nyiri Tamás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Nusser Anna 9.c Leiter Mónika
4 Horváth Ádám 10d Leiter Mónika
4 Nemes Mátyás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Domonkos Dávid 10. Juhászné Kaizinger Tímea
5 Tekler Dóra 9.c Leiter Mónika
5 Ézsöl Krisztián 10C Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Bartalos Balázs Tibor 10d Leiter Mónika
6 Meszlényi Nóra 9.c Leiter Mónika
6 Varga Dániel 9.C Őszéné Samu Bernadett
7 Mravik János 10. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Járay Tamás 9.c Leiter Mónika
8 Borbély Benedek Tamás 10. Juhászné Kaizinger Tímea
8 Varga Krisztián 10b Krázi Csilla
8 Matyus Tamás 9.a Dr. Molnárné Szabó Katalin
10 Steiner Roland 9.c Leiter Mónika
10 Bazsó Krisztián 10. Dr. Molnárné Szabó Katalin
10 Molnár Martin 9.C Őszéné Samu Bernadett
10 Molnár Martin 9.C Őszéné Samu Bernadett
13 Molnár Gergő 9 Leiter Mónika
16 Tóth Dániel 10. Őszéné Samu Bernadett
18 Ézsöl Krisztián 10C Dr. Molnárné Szabó Katalin

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Meszlényi Nóra 9.c Palocsai Éva
1 Nagy Rafael 10. Kastal Erika
1 Szabó Dávid 12. Ágoston Anett
2 Bogisich Dávid 10. Dr. Csóka Gézáné
2 Mózes Ádám 10. Póda László
2 Varga László 13. Banáné Nagy Mónika
3 Polgár Erik 9.c Palocsai Éva
3 Vass Bence 10. Kastal Erika
3 Babos Zsófia 12. Burnóczkiné Kovács Erika
3 Mester István 12. Ágoston Anett

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Nagy Rafael 10B Kastal Erika
10 Meszlényi Nóra 9.c Palocsai Éva

Helyesírási verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
10 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Bartalos Balázs Tibor 10D Kisné Pattermann Beáta

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kotroczó Martin 11. Banáné Nagy Mónika
2 Mózes Ádám 10 Póda László
2 Asztalos Lilla 12, Palocsai Éva
2 Asztalos Lilla 12E
3 Hermann Gábor 10. Póda László
6 Rasek Márton 12. Kastal Erika
8 Bana Krisztián 11. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Mózes Ádám 10. Póda László
5 Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ott Benedek 9. Burnóczkiné K. Erika
- Kozma Richárd 10. Burnóczkiné K. Erika
- Alper Dávid 10. Pukler Zsolt
- Nagy Rafael 10. Pukler Zsolt
- Dányi Máté 10. Pukler Zsolt
- Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt
- Mózes Ádám 10. Póda László

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Mózes Ádám 10. Póda László
9 Bartalos Balázs Tibor 10. Pukler Zsolt
15 Nagy Rafael 10. Pukler Zsolt
18 Alper Dávid 10. Pukler Zsolt
20 Dányi Máté 10. Pukler Zsolt

OKTV Német (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
21 Asztalos Lilla 12E

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Csapó Mátyás 11A Krázi Csilla
2 Rigó Erika 12C Kató Jusztina
3 Szűcs Zoltán 12A Krázi Csilla
6 Holbok András 12A Krázi Csilla

Városi szövegértési verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5 Ézsöl Krisztián 10C Balogh Anna

Zipernowsky Országos Nyelvi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Meszlényi Nóra 9.c Leiter Mónika
8 Steiner Roland 9.c Leiter Mónika


2007/2008 tanév

2007/2008 tanév közismereti versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

XVI. Megyei Matematika Verseny (I. kategória)
Asztalos Lilla 10.e 1. hely Palocsai Éva
Németh Zoltán 10.a 4.hely Ágoston Anett
Soós Martin 12.a 6.hely Ágoston Anett
XVI. Megyei Matematika Verseny (II. kategória)
Halász Zoltán 12.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
Horváth Csaba 12.a 2.hely Póda László
Szalay Dániel 12.b 3.hely Póda László
Gordiusz Matematika Tesztverseny - megyei
Horváth Csaba 12.a 3.hely Burnóczkiné K. Erika
OKTV fizika
Horváth Csaba 12.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
OKTV matematika I. kategória
Horváth Csaba 12.a 7.hely Honti Dénesné
Városi Kollégiumok Szavalóverseny
Tiborc Szilárd 11.d 1.hely Módly Zoltán
Angol-német Két Tanítási Nyelvû Iskolák Versenye (angol)
Gottlieb Gergő 9.d 3.hely Szabó Ildikó,
őszéné Samu Bernadett,
Dr. Bókáné V. Ilona
Fütty Ákos 9.d 10.hely
Paksi Ádám 9.d 16.hely
Angol-német Két Tanítási Nyelvû Iskolák Versenye (német)
Rigó Balázs 9.d 6.hely Leiter Mónika, Pesztenlehrer Zsolt, Juhászné Kaizinger Tímea
Implom József Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny
Németh Zoltán 11.a 2.hely Balogh Anna
Varga László 12.e 6.hely Balogh Anna


2006/2007 tanév


2006/2007 tanév közismereti versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

Megyei Matematika Verseny (I. kategória)
Ress Tamás 11.e 1. hely Imre Hajnalka
Varga Tamás 9.e 2.hely Imre Hajnalka
Sántha Levente 10.b 9.hely Burnóczkiné K. Erika
Mikola Sándos Fizika Verseny (II. kategória)
Beregszászi Szandra 13.e 1.hely Honti Dénesné
Halász Zoltán 11.a 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Horváth Csaba 11.a 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Gordiusz Matematika Tesztverseny - megyei
Babos Zsófia 9.c 1.hely Imre Hajnalka
Varga László 10.d 3.hely Kastal Erika
Takács Gergely 9.e 4.hely Imre Hajnalka
Ress Tamás 11.e 1.hely Imre Hajnalka
Horváth Gergely 10.b 2.hely Burnóczkiné K. Erika
Honner Tamás 10.a 3.hely Kastal Erika
Horváth Csaba 11.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
Varga András 12.d 2.hely Honti Dénesné
Ádám Szilárd 12.d 3.hely Honti Dénesné
Hoffer Dávid 13.e 1.hely Honti Dénesné
Major Péter 12.a 2.hely Póda László
Beregszászi Sandra 13.e 3.hely Honti Dénesné
Gordiusz Matematika Tesztverseny - országos
Horváth Csaba 11.a 1.hely Burnóczkiné K. Erika
OKTV angol - országos
Beregszászi Sandra 13.e 17.hely Molnárné Sz. Katalin
OKTV fizika - országos
Major Péter 12.a 14.hely Burnóczkiné K. Erika
OKTV matematika I. kategória - országos
Beregszászi Sandra 13.e 11.hely Honti Dénesné
Halász Zoltán 11.a 26.hely Burnóczkiné K. Erika
Major Péter 12.a 16.hely Póda László
Pálffy-verseny angol - megyei
Nagy-György László 12.c 2.hely Balogh Anna
Szalai Dániel 11.b 4.hely Furján Gergely
Kozma Pál Szilárd 12.c 5.hely Balogh Anna
Halászl Zoltán 11.a 8.hely Haczai Andrea


2005/2006 tanév

2005/2006 tanév közismereti versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

Megyei Matematika Verseny (C szint)
Honner Tamás 9.a 7. hely Kastal Erika
Major Péter 11.a 1. hely Póda László,
Honti Dénesné
Tűz Csaba 12.a 6. hely Káldyné N. Viktória
Stift András 12.a 7. hely Káldyné N. Viktória
Horváth Csaba 10.a 2. hely Ieneiné N. Anita
Szajkó Dávid 11.d 3. hely Honti Dénesné
Mikola Sándos Fizika Verseny (B szint)
Major Péter 11.a 4. hely Burnóczkiné Kovács Erika
Gordiusz Matematika Tesztverseny (C szint)
Horváth Csabaaba 10.a 5. hely Ieneiné Németh Anita,
Honti Dénesné
Kovács Alexandraxandra 10.e 10. hely Ieneiné Németh Anita,
Honti Dénesné
Ress Tamásás 10.e 12. hely Ieneiné Németh Anita,
Honti Dénesné
OKTV angol (B szint)
Nemes Szabolcsabolcs 11.a 15.hely Krázi Csilla
OKTV matematika I. kat. (B szint)
Tűz Csaba 12.a 4-5. hely Káldyné N.Viktória, Oross Tiborné
Beregszászi Szandrazi Szandra 12.e 21-23. hely Honti Dénesné


2004/2005 tanév

2004/2005 tanév közismereti versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

Megyei Matematika verseny (megyei)
Horváth Csaba 9.a 1. hely Németh Anita
Beregszászi Szandra ra 11.e 2. hely Honti Dénesné
Bardóczi László 11.e 3I. hely Honti Dénesné
Mészáros József 12.a 13. hely Káldyné Nagy Viktória
Nagy László 12.a 15. hely Káldyné Nagy Viktória
Mikola S. Fizika Verseny (országos)
Major Péter 10.a 4. hely Burnóczkiné Kovács Erika
Gordiusz Matematika Tesztverseny (megyei)
Ádám Szilárd 10.d 1. hely Honti Dénesné
Ivánkovics Péter 9.a 3. hely Németh Anita
Szajkó Dávid 10.d 5. hely Honti Dénesné
Rovács Péter 10.d 6. hely Honti Dénesné
Székely Béla 10.d 9. hely Honti Dénesné
Jeckel János 10.a 1. hely Oross Tiborné
Mózes Márton 11.e 2. hely Honti Dénesné
Kovács Alexandra 11.e 3. hely Honti Dénesné
Szabó András 10.a 4. hely Oross Tiborné
Beregszászi Sandra 11.e 5. hely Honti Dénesné
Major Péter 10.a 6. hely Oross Tiborné
Bardóczi László 11.e 8. hely Honti Dénesné
Papp Tamás 10.a 12. hely Oross Tiborné
Tűz Csaba 11.a 3. hely Oross Tiborné
Neilinger Mónika 11.a 4. hely Oross Tiborné
Fekete Krisztián 11.a 7. hely Oross Tiborné
Stift András 11.a 9. hely Oross Tiborné
Nagy László 12.a 1. hely Káldyné Nagy Viktória
Bozó Ákos 12.a 3. hely Nusserné Schragner Edit
Mészáros József 12.a 4. hely Káldyné Nagy Viktória


2003/2004 tanév

2003/2004 tanév közismereti versenyek eredményei

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. (programozás) kategória
Tűz Csaba 10.a 53. hely Módos Gábor
OKTV (országos)
Dömötör Ákos 12.d 36.hely Németh Anita
Megyei Matematika Verseny
Tűz Csaba 10.a 2.hely Oross Tiborné
Fekete Krisztián 10.a 5.hely Oross Tiborné
Balázs Miklós 12.a 1.hely Káldyné N.Viktória
Gordiusz MatematikaTesztverseny (megyei)
Bardóczi László 10.e 1.hely Honti Dénesné
Mózes Márton 10.e 2.hely Honti Dénesné
Tűz Csaba 10.a 2.hely Oross Tiborné
Neilinger Mónika 10.a 4.hely Oross Tiborné
Nagy László 11.a 2.hely Káldyné N.Viktória
Schmidt António 11.a 3.hely Káldyné N.Viktória
Dömötör Ákos 12.d 2.hely Németh Anita


2002/2003 tanév

2002/2003 tanév közismereti versenyek eredményei

Verseny megnevezése

A verseny fajtája

Név

Oszt.

Helyezés

Felkészítő tanárok

Angol Mini OKTV - országos

Czakó Balázs 9. a 1. hely Szabó Ildikó
Papp Linda 9. a 2. hely
Gősi György 9. a 4. hely

OKTV Matematika - országos

Németh Ádám 12. a 19. hely Honti Dénesné
Hegyi Tamás 11. a 20. hely
Csontos Béla László 12. a 41-43. h

Bolyai János Megyei Matemtaika Verseny (9-10.évf.) - megyei

Simon Csaba 10. a 3. hely Nagy Viktória
Balázs Miklós 10. a 5. hely

Bolyai János Megyei Matemtaika Verseny (11-12.évf.) - megyei

Németh Ádám 12. a 1. hely Honti Dénesné
Módos Péter 11. a 3. hely

Gordiusz Matematika Verseny (9. évf.) - megyei

Schmidt Antonio 9. a 1. hely Kovács Sándorné
Bozó Ákos 9. b 2. hely Nusserné S. Edit
Molnár Katalin 9. a 3. hely Kovács Sándorné

Gordiusz Matematika Verseny (11. évf.) - megyei

Marton Gábor 11. a 1. hely Honti Dénesné
Hegyi Tamás 11. a 2. hely
Somogyi András 11. c 3. hely Nusserné S. Edit

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

Informatikai, vagy gépészet ágazati érettségivel rendelkezők számára meghirdetett szakokon olyan személy vehet részt, akinek az életkora 2018. december 31-ig nem több mint 21 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

A két éves szakképzésben olyan személy vehet részt, akinek életkora 2018. december 31-ig nem több mint 25 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

kreta feher login

jedlikinfo

adventi gyertya4

Következő események

Kedves Étkezők!

2018. szeptember 1-től érvényes térítési díjak:

Kollégium 100% reggeli+ebéd+vacsora: 897,- Ft.
Kollégium 50% reggeli+ebéd+vacsora: 448,- Ft,

Ebéd 100%: 427,- Ft.
Ebéd 50%: 213,- Ft.

Étlapok -->

Beszedési időpontok:

Hónap Megrendelés Befizetés Pótbefizetés
oktober   szeptember 17. szeptember 24.
november október 1-2-3. október 8. október 15.
december november 5-6-7. november 12. november 19.
január december 3-4-5. december 10. december 17.

Befizetés ideje: 8:30-15:00 óráig

Kérem, hogy pontosan kiszámolt összeget hozzanak magukkal.

ÉTKEZÉS LEMONDÁSA:

Az étkezés lemondására munkanapokon reggel 8:30-ig van lehetőség a következő napra vonatkozóan.

A lemondás napjára vonatkozóan nincs lehetőség az étkezés lemondására.

Kérjük, a lemondott napokra vonatkozó étkezési jegyeket a portán található dobozba bedobni, mert csak így elszámolható a lemondás!

A LEMONDÁS MEGTEHETŐ: 
E-mail: lemondas@gek.hu   Telefon: +3696/510-680

Menza

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. december 16. Vasárnap
Etelka, Aletta
A Nap kel 07:32-kor,
nyugszik 16:00-kor.
Holnap
Lázár, Olimpia
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.