A+ A A-

Közismereti versenyek

2010/2010 tanév

 

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Peres Ádám 11D Kisné Pattermann Beáta
1 Tóth Dániel 11D Kisné Pattermann Beáta

Arany Dániel matematikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
- Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gats Titanilla 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Uhlár Andor 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
4 Pethő Attila 10C Őszéné Samu Bernadett
5 Mátyus Tamás 10A Dr. Molnárné Szabó Katalin
5 Polgár Erik 10C Őszéné Samu Bernadett
6 Szalai Attila 10B Dömötör Mária
7 Szakály Dóra 9C Dr. Nolnárné Szabó Katalin, Krázi Csilla
9 Rácz Patrik 10B Dömötör Mária

Diákírók, Kovács Margit ÁMK (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kiss Richárd 13e

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hammerl Ferenc 10a Ságiné Takács Lívia
2 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna
2 Kiss Gergely 11e Halmos Eszter

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert 9.a Banáné Nagy Mónika
1 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika
1 Mózes Ádám 11. Póda László
1 Csány Dávid 12. Kastal Erika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika
2 Bazsó Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
2 Kotroczó Martin 12. Banáné Nagy Mónika
3 Meszlényi Nóra 10. Burnóczkiné Kovács Erika
3 Bogisich Dávid 11. Dr. Csóka Gézáné
3 Nagy Rafael 11. Kastal Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Mózes Ádám Póda László
8 Hammerl Ferenc Burnóczkiné Kovács Erika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Mónika
10 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Jedlik-Krúdy Két tanítási nyelvű verseny, 9. évfolyam (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Kopácsi Sándor 9.D
3 Németh Márton 9.D
3 Pintér Tamás 9.D

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Nagy Rafael 11. Kastal Erika
3 Hermann Gábor 11. Póda László
5 Zám Zsolt 11. Dr. Csóka Gézáné
6 Kozma Richárd 11. Dr. Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László
7 Hammerl Ferenc 10. Burnóczkiné Kovács Erika

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Németh Péter 09B Ágoston Anett
2 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Póda László
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Orosz Norbert Banáné Nagy Monika

OKTV Angol (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Csapó Mátyás Dávid 12. Krázi Csilla

OKTV Fizika (I. forduló) (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bartalos Balázs Tibor 11D Pukler Zsolt

OKTV Matematika (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Mózes Ádám 11. Póda László
- Hermann Gábor 11. Póda László
- Asztalos Lilla 13. Palocsai Éva
- Bartalos Balázs Tibor 11. Dr. Csóka Gézáné
- Dányi Máté 11. Dr. Csóka Gézáné
- Mózes Ádám 11. Póda lászló Csóka Gézáné
- Hermann Gábor 11. Póda László Csóka Gézáné
6 Hermann Gábor 11. Póda László Dr Csóka Gézáné
7 Mózes Ádám 11. Póda László Dr Csóka Gézáné

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsöl Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Rigó Bernadett 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Lakatos Lilla 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Pánczél Orsolya 11c Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Mező Bettina 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
- Bazsó Krisztián 11C Dr. Molnárné Szabó Katalin
1 Csapó Mátyás 12. Krázi Csilla
2 Mező Bettina 11. Dr. Molnárné Szabó Katalin
3 Tóth Ádám 12. Őszéné Samu Bernadett
4 Pécsi László 11. Krázi csilla

Pálffy megyei német verseny (12. évf. ny.ek.) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gabona Kálmán 11. Leiter Monika
3 Simita Gergő 11. Leiter Monika
3 Nagy Bálint 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
6 Tekler Zsófia 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Szabó Dóra 11. Juhászné Kaizinger Tímea
7 Kotroczó Martin 12. Dömötör M., Juhászné K.T.
8 Schreiner Vivien 11. Juhászné Kaizinger Tímea

Városi szövegértési verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Ézsöl Krisztián 11C Balogh Anna

Zipernowsky Országos Nyelvi Verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Varga Luca 9.C Juhászné Kaizinger Tímea

 

 

Hírek, információk

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. január 20. Szombat
Fábián, Sebestyén
A Nap kel 07:29-kor,
nyugszik 16:34-kor.
Holnap
Ágnes
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.