A+ A A-

Közismereti versenyek

2013/2014 tanév

Arany Dániel matematikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
-
-
-
-

Deák nyelvi verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
1 Fazekas Bence 09B Juhászné Kaizinger Tímea
2 Németh Péter 09B Juhászné Kaizinger Tímea
3 Márk Dániel József 09C Juhászné Kaizinger Tímea
5 Hozmann Patrik 09C Juhászné Kaizinger Tímea
6 Élő Kristóf Lajos 09C Juhászné Kaizinger Tímea
8 Ferenczi Mike 10B Dömötör Mária
10 Szitás Bálint 09B Juhászné Kaizinger Tímea
13 Bősze Péter Zoltán 10B Dömötör Mária

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
1 Horváth Bence 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Kottmayer Márton 11C Dr. Csóka Gézáné
3 Lócsi Barbara 12D Kastal Erika
3 Meszlényi Nóra 13C Burnóczkiné Kovács Erika

Gordiusz Matematikai Verseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Szalai Márk 09D Ieneiné Németh Anita
7 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
9 Skoflek Dávid 12D Kastal Erika

Kossuth Lajos Szakmai Fordítói Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Payer Veronika 09C Juhászné Kaizinger Tímea
- Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Kossuth Lajos Szakmai fordítóverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Furka Sándor András 11D Balogh Anna

Kossuth Szakmai fordító verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Klujber Bence 10A

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Németh Csaba 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Tóth Krisztián 11D Dr. Bókáné Váczi Ilona
2 Simon Réka 10A Halmos Eszter

Megyei matematika verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kocsány Gergely 11C Dr. Csóka Gézáné
1 Orosz Norbert 12A Banáné Nagy Mónika
2 Szalay Szabolcs 09B Dr. Csóka Gézáné
2 Luksa Norbert 11A Dr. Csóka Gézáné

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
5 Szalai Márk 09D Pukler Zsolt
6 Takács Zoltán Gábor 11D Ágoston Anett

Mikola Sándor Fizikaverseny I. forduló (iskolai)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Mikola Sándor Fizikaverseny II. forduló (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Cseresnyés Kristóf Bendegúz 09A Pukler Zsolt
- Szalai Márk 09D Pukler Zsolt

Muki bácsi ( Mutatós kísérletek-bárki csinálhatja) fizikaverseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Lőrincz Áron 09K Burnóczkiné Kovács Erika

Országh-os Szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Árki Balázs 12D Kató Jusztina

Országh-os szótárverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Bódis Dávid 12D Kató Jusztina
2 Kovács Martin 12D Kató Jusztina
2 Sándor Bertold 12D Kató Jusztina
3 László Patrik 12D Kató Jusztina
3 Pászti Hanna 12D Kató Jusztina

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (11. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Gáldi András 11A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. általános tanterv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Schler Ákos 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin
2 Horváth Tamás 12A Kató Jusztina
4 Bordák Tamás 12A Dr. Molnárné Szabó Katalin

Pálffy megyei angol nyelvi verseny (12. évf. speciális tanerv) (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Sulyok Márk 12C Dr. Molnárné Szabó katalin

Pálffy megyei német verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kiss Martin 11B Dömötör Mária
Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagozat)

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma felvételt hirdet nappali tagozatos érettségi utáni képzéseire.

Informatikai, vagy gépészet ágazati érettségivel rendelkezők számára meghirdetett szakokon olyan személy vehet részt, akinek az életkora 2018. december 31-ig nem több mint 21 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

A két éves szakképzésben olyan személy vehet részt, akinek életkora 2018. december 31-ig nem több mint 25 év és még nem rendelkezik államilag finanszírozott OKJ szakmai végzettséggel.

Tovább -->

 

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2018 szeptemberi indulás. Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a következő feltételekkel lehet részt venni...

Tovább -->

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. augusztus 19. Vasárnap
Huba
A Nap kel 05:50-kor,
nyugszik 19:58-kor.
Holnap
István, Vajk
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.