A+ A A-

Közismereti versenyek

2015/2016 tanév

Arany Dániel matematikaverseny I. forduló (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
- Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné

Bolyai matematika csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
4 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
4 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
4 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
4 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné
6 Deák Ádám 10C Dr Csóka Gézáné
6 Horváth Mátyás Zsolt 10C Dr Csóka Gézáné
6 Hős-Nagy Bence 10C Dr Csóka Gézáné
6 Kocsis Áron 10C Dr Csóka Gézáné

Édes Anyanyelvünk Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Szalai Márk 11D Ságiné Takács Lívia

Európa Ifjú Költője (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Horváth Klaudia 10E Kató Jusztina
- Klujber Bence 12A Kató Jusztina
- Kottmayer Márton 13C Őszéné Samu Bernadett
2 Steingart Péter 10D

Gordiusz Matematikai Verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr Csóka Gézáné
2 Rosta Gábor 09D Dr Csóka Gézáné
2 Wisztercill János Márk 10B Jakabné Kiss Anikó
2 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Mészáros Áron Attila 12A Banáné Nagy Mónika
3 Németh Kornél 09D Dr Csóka Gézáné
3 Karcag Tamás 10A Kastal Erika
3 Szalai Márk 11D Ieneiné Németh Anita
3 Szijártó Ádám 13C Dr Csóka Gézáné

Implom József Helyesírási Verseny (iskolai)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Ézsely Szovát Szaniszló 11A Balogh Anna
- Markó Donát 11B Némethné Tóth Fruzsina

Lukács megyei történelem verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Illés Renátó 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Friss Olivér 11B Kisné Pattermann Beáta
1 Kántor Kristóf 11B Kisné Pattermann Beáta

Megyei matematika verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Bányász Kristóf 09D Dr. Csóka Gézáné
1 Cseresnyés Kristóf Bendegúz 11A Kastal Erika
2 Kocsány Gergely 13C Dr. Csóka Gézáné
3 Takács Zoltán Gábor 13D Ágoston Anett

Mikola Sándor Fizikaverseny Döntő (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Rosta Gábor 09D Póda László
6 Bányász Kristóf 09D Póda László

Nyelvek Európai Napja - nyelvi verseny (Városi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Payer Veronika 11C Juhászné Kaizinger Tímea
3 Hozmann Patrik 11C Juhászné Kaizinger Tímea

Hírek, információk

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS

2017.05.24

Tisztelt Jelentkező!

Bővebben...

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2017.02.23

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2017-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2021-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2022-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. január 20. Szombat
Fábián, Sebestyén
A Nap kel 07:29-kor,
nyugszik 16:34-kor.
Holnap
Ágnes
napja lesz.

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.