A+ A A-

Egyéb versenyek


2017/2018 tanév

Energetikai verseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
5Kelemen Dávid13CTóth László
5Kiss Levente13CTóth László
5Szalkay Csaba13CTóth László

Ifjúsági katasztrófavédelmi verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3Balogh Márkó09ETakács Ildikó
3Borsi Dávid István09ETakács Ildikó
3Csapó Ádám09ETakács Ildikó
3Csikós Flórián09ETakács Ildikó
3Elek Dániel Alex09ETakács Ildikó
3Rigó Balázs09ETakács Ildikó
4Fütty Máté11ETakács Ildikó
4Horváth Henrik11ETakács Ildikó
4Kovács Bálint11ETakács Ildikó
4Sturm Balázs11ETakács Ildikó

Országos Középiskolai Illemtani csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8Gáncs Krisztián11DTóth László
8Papatyi Dániel12ATóth László
8Tóth Nikolett12ATóth László


2016/2017 tanév

"Jogod van hozzá"-Emberi jogok képekben ()
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Varga Benedek (I.) 11B Tóth László
- Wisztercill János Márk 11B Tóth László
- Sáling Áron 14C Tóth László

4FOR EUROPE (Területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
8 Friss Olivér 12B Kisné Pattermann Beáta
8 Illés Renátó 12B Kisné Pattermann Beáta
8 Kántor Kristóf 12B Kisné Pattermann Beáta
8 Szitás Bálint 12B Kisné Pattermann Beáta

 


2015/2016 tanév


2014/2015 tanév

"Jogod van hozzá"-Emberi jogok képekben ()

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Kottmayer Márton 12C Tóth László
1 Geréb Ábris 14D Tóth László
1 Kelemen István 14D Tóth László

Bálint - napi szavalóverseny 17-22 évesek korosztálya (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Kelemen István 13C Halmos Eszter

Egyetem foglaló - Irány a tőzsde (regionális)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Kottmayer Márton 12C Tóth László
1 Liszkai Olivér 12C Tóth László
1 Pintér Ákos 12C Tóth László
1 Pinter Martin 12C Tóth László
1 Vados Szabolcs 12C Tóth László
1 Veiner Marcell 12C Tóth László
3 Horváth Bálint Tóth László
3 Polócz Zsolt Tóth László
3 Tóth Ákos Tóth László
3 Tóth Gábor Tóth László
3 Tüzes János Tóth László
3 Varga György Tóth László
6 Csillag András 12C Tóth László
6 Fehér Viktor 12C Tóth László
6 Gombik Dániel 12C Tóth László
6 Pápay Péter 12C Tóth László
6 Szijártó Ádám 12C Tóth László
6 Tóth Bence 12C Tóth László

Energetikai verseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Esztergomi Zsófia 14C
3 Zajovics Eszter 14C
3 Meszlényi Nóra 14C
4 Hess Márk 13C
4 Horváth Roland 13C
4 Szabó Bence 13C
20 Csöndes Dávid 14C
20 Meszlényi Nóra 14C
20 Polauf Martin 14C

Győr-Moson-Sopron Megyei Elsősegélynyújtó Verseny (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Fáczán Domán András 09C Takács Ildikó
2 Harsányi Dániel 09C Takács Ildikó
2 Pólya Csaba 09C Takács Ildikó
2 Prépost András 09C Takács Ildikó
2 Sümegi Attila 09C Takács Ildikó
2 Vincze Szabina 09C Takács Ildikó
3 Béres József Máté 13F Takács Ildikó
3 Gombolai Balázs 13F Takács Ildikó
3 Homlok Balázs 13F Takács Ildikó
3 Mikó Jenő 13F Takács Ildikó
3 Prikler János Dániel 13F Takács Ildikó
3 Verebics Gergő 13F Takács Ildikó

Karácsony az EU-ban (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Hozmann Patrik 10C Tóth László
3 Kiss Levente 10C Tóth László
3 Tóth Gábor 10C Tóth László
3 Vida Márton Zsolt 10C Tóth László

Magyar Vöröskereszt Győri területi elsősegélynyújtó verseny ()

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Béres József Máté 13F Takács Ildikó
1 Gombolai Balázs 13F Takács Ildikó
1 Homlok Balázs 13F Takács Ildikó
1 Prikler János Dániel 13F Takács Ildikó
1 Verebics Gergő 13F Takács Ildikó

4FOR EUROPE (Területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Varga György 9C Tóth László
- Fehér Viktor 11/ Tóth László
- Horváth Bálint 9C Tóth László
- Kiss Levente 9C Tóth László
- Tüzes János 9C Tóth László
- Markotics Dominik 11/ Tóth László
- Nyeste Róbert 11/ Tóth László
- Valko Máté 11/ Tóth László
6 Horváth Bálint 9/C Tóth László
6 Kiss Levente 9/C Tóth László
6 Tüzes János 9/C Tóth László
6 Varga György 9/C Tóth László
8 Fehér Viktor 11/ Tóth László
8 Markotics Dominik 11/ Tóth László
8 Nyeste Róbert 11/ Tóth László
8 Valko Máté 11/ Tóth László

2011/2012 tanév

 

 

Országos Középiskolai Illemtani csapatverseny (országos)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Borbély Benedek Tamás 12C Fergusonné Andorka Andrea, Nagy Péter
3 Kósa Gyula 12C Fergusonné Andorka Andrea, Nagy Péter
3 Szabó Vivien 12C Fergusonné Andorka Andrea, Nagy Péter
7 Arany Bence 12C Fergussonné Andorka Andrea, Nagy Péter
7 Imre Milán 12C Fergussonné Andorka Andrea, Nagy Péter
7 Nagy István 12C Fergusonné Andorka Andrea, Nagy Péter

Városi KRESZ verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Hollenczer András 12B

 

 


2010/2011 tanév

 

Ifjúsági katasztrófavédelmi verseny (megyei/területi)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
1 Élő Bálint 12D Élő Tamás
1 Hangyál Miklós 12D Élő Tamás
1 Kamocsár Ákos 12D Élő Tamás
1 Kéri Richárd 12D Élő Tamás
1 Varga Istvan 12D Élő Tamás
1 Varga Tamás 12D Élő Tamás
3 Élő Bálint 12D Élő Tamás
3 Hangyál Miklós 12D Élő Tamás
3 Kamocsár Ákos 12D Élő Tamás
3 Kéri Richárd 12D Élő Tamás
3 Varga Tamás 12D Élő Tamás

Kisfaludy Napok (megyei/területi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
- Rigó Erika 13C
- Dobos Vivien 9.C
- Rigó Bernadett 11C
- Pánczél Orsolya 11C
- Bársonyosi Dávid 9C
- Babos Zsófia 13C
- Dobos Vivien 9C
- Rigó Bernadett 11C
- Rigó Erika 13C

Városi KRESZ verseny (városi)

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
2 Hollenczer András 11B
2 Szabó István 10B

 


2009/2010 tanév

 

Országos Középiskolai Illemtani csapatverseny (országos)
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
3 Gulyás Gergő, Rigó Erika, Szilágyi Gábor 12. Nagy Péter

Generátor alapítvány Jedlik 1%

Generátor Alapítvány 

Adószám: 18535143-1-08

Köszönjük támogatását!

 

Hírek, információk

Érettségi utáni képzések (nappali tagoza…

2018.03.14

A Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma...

Bővebben...

Felnőttoktatás a Jedlikben!

2017.12.05

2018 februári indulás Ingyenes (államilag támogatott) szakképzés – esti tagozat a...

Bővebben...

 

moodle
Jedlik Oktatási Portál

Következő események

A 2018-ban beiskolázásra kerülő tanulók
2022-BEN ÉRETTSÉGIZNEK,
2023-BAN SZAKMAI VÉGZETTSÉGET SZEREZNEK

Szükségük lesz-e reál- és humán műveltségre?
Szükségük lesz-e biztonságos továbbtanulási lehetőségre?
Szükségük lesz-e idegen nyelven beszélni?
Szükségük lesz-e használható szakmai ismeretre?
Kell-e majd szakmájukban korszerű eszközöket használni?

Ha a válaszuk IGEN -->
2018. május 24. Csütörtök
Eszter, Eliza, Vanessza
A Nap kel 05:00-kor,
nyugszik 20:35-kor.
Holnap
Orbán
napja lesz.

Köszöntjük névnapjukon:
Utasi Eszter

A 2017/2018-OS TANÉVBEN
A GYŐRI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM
INTÉZMÉNYEIBEN
INDÍTANI KÍVÁNT
INGYENES 
FELNŐTTOKTATÁSI
SZAKKÉPZÉSEK

Letöltés (.xlxs) -->

 

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája

Letöltés (.pdf) -->

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.